google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

KretaMorfozės – darnaus turizmo Kretoje programos

Darnus, tvarus, atsakingas turizmas. Kas tai? Kodėl apie tai kalbama vis garsiau? Ieškodami atsakymo prisiminkite savo keliones. Ne tik šypsenas, ne tik kvapą gniaužiančius vaizdus. Ir tą pardavėją, pas kurį vietoj jo mamos rankomis pagaminto limonado įsigijote iš nežinia kur atkeliavusio gazuoto gėrimo.

Jeigu jaučiate bent kažkokią graužatį dėl kiekvienos savo kelionės vadinamojo anglies dvideginio pėdsako, pritarsite nuostatai, kad sėdus pirkti aviabilietų reikėtų galvoti ne apie savaitgalio, o apie savaitės ar dviejų išvyką. Atvykus į svetimą kraštą nusiteikti ištyrinėti vieną regioną vėliau didžiuojantis nenuvažiuotu, o pėsčiomis nueitu kilometražu. Niekur neskubant. Lėtai lėtai. Ir džiaugtis, kad traškių bulvyčių kepėjas siūlo jas gardinti ne fabrike pagamintu kečupu, o pas jį darže užaugintu raudonėliu.

Darnus turizmas – tai ne tik ekoturizmas, tai kur kas daugiau. Jis apima ekologiją, ekonomiką, socialinius ryšius, kultūrą visomis prasmėmis. Darnios kelionės keičia mus ir pasaulį. Jei esate pasiruošę keistis ir keisti, kviečiame į „KretaMorfozes“ – darnias atostogas Kretoje: praplėskite akiratį, pažinkite kretiečių gyvenimą iš vidaus, pažinkite tikrąją Kretą.
kretamorphosis_programa-12.jpg

KRETAMORFOZĖS INDVIDUALIAI JUMS

Jei norite paįvairinti savo atostogas tikrosios Kretos pažinimo akimirkomis, iš anksto į atostogų planą įtraukime dviejų ar daugiau dienų „KretaMorfozių“ programą – ją suformuosime atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, pritaikysime prie Jūsų pomėgių. „KretaMorfozės“ bus suformuotos išskirtinai Jums!

  • KretaMorfozės facebook
  • KretaMorfozės instagram
  • Mano Kreta youtube
  • Kretamorfozės Gmail
Užpildykite šią užklausą, jeigu norėtumėt prisijungti prie „KretaMorfozių“ arba sužinoti daugiau:
KretaMorfozės

Užpildydami šią užklausą Jūs sutinkate su MB „Mano Kreta“ privatumo politika. Jei dėl kažkokių priežasčių nepavyksta ar negalite užpildyti šios užklausos, dėl ekskursijų Kretoje prašau kreiptis el. paštu manokreta@gmail.com arba telefonu +370 685 50778.

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.