HERAKLIONO (Iraklio) regione: lankomiausių vietų TOP 5

Jeigu domitės istorija ir mėgstate vyną, važiuokite į Herakliono regioną. Čia – didžiausias prieš 4000 metų klestėjusios Mino civilizacijos palikimas: Knoso, Festos ir Malios rūmų archeologinės vietovės. Taip pat – Romos imperijos palikimas Gortynoje ir gausybė Venecijos Respublikos fortų likučių. Prie vieno tokio forto išlikusios senosios vyno spaudyklos įrodo, kad čia per amžių amžius klestėjo vyndarystė. Šiais laikais Herakliono regione pagaminama daugiau negu 75 proc. viso Kretos vyno! Todėl regione istorinių vietovių apžiūrą galima derinti su viešnagėmis svetingose vyninėse.

+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.