google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

KretaMorfozės – atostogos norintiems keisti save ir pasaulį

Išskirtinės atostogų programos, kurių autoriai – Kretos saloje gyvenantys „Mano Kreta“ kelionių organizatoriai Audrius ir Jurgita. Tvaraus turizmo projektas, kviečiantis į pažintį su tikrąja Kreta.
KretaMorfozės

Mes – Audrius ir Jurgita – Kretą tyrinėjame nuo 1999-ųjų, saloje pastoviai gyvename nuo 2011 metų, o nuo 2014-ųjų į salą atvykstantiems poilsiautojams siūlome asmenines ekskursijas ir kitas turizmo paslaugas – apie mudu ir mūsų veiklą Kretos saloje galite daugiau sužinoti naudojantis linktr.ee/manokreta nuorodų medžiu.


Kreta pakeitė mus, mūsų požiūrį į pasaulį ir aplinką. Taip gimė terminas „KretaMorfozės“: dviejų žodžių – salos pavadinimo KRETA ir pasikeitimus apibūdinančio iš antikos atkeliavusio graikiško išsireiškimo METAMORFOZĖS – samplaika. Šiuo terminu tarpusavyje apibūdiname tai, ką mūsų mąstyme, požiūriuose, elgesyje ir kasdienybėje pakeitė Kreta.

 

Gimus „KretaMorfozių“ terminui gimė ir idėja poilsiautojus pakviesti į tikras kretietiškas atostogas, per kurias būtų galima praplėsti akiratį, pažinti kretiečių gyvenimą iš vidaus, sukaupti jėgų keisti save ir pasaulį, t.y. supažindinti Jus su tvaraus turizmo idėjomis.
Pagrindiniai KRETAMORFOZIŲ tvarių atostogų principai:

 

TRUKMĖ: atostogos negali būti trumpos. Ne trumpesnės kaip viena savaitė, labiau stengsimės skatinti 10–14 dienų poilsį, nes daugelis tyrimų byloja, kad tiek laiko reikia norint atitrūkti nuo rutinos ir pažinti ką nors nauja. Plius: kuo ilgesnės atostogos vienoje vietoje – tuo mažiau skrydžių ir aviacinės taršos planetai.

 

SĖSLUMAS: tyrinėsime tą kraštą, kuriame apsistosime. Jokio blaškymosi po visą Kretą automobiliu, kaip įmanoma minimalizuojant kelionių kuro sąnaudas. Iki 7 dienų trukmės atostogų programos – nekeičiant nakvynės vietos, 10–14 dienų atostogos – pakeičiant ne daugiau kaip dvi nakvynės vietas. Nuodugniai tyrinėjame kiekvieną vietą, kurioje apsistojame. Be abejo, galimos išimtys dėl orų ar kitų aplinkybių.

 

ĮVAIROVĖ: Kreta – tai ne vien saulė ir paplūdimiai! Tyrinėdami vieną Kretos regioną neapsiribosime vien gražiais paplūdimiais, bet pasinersime į jo gamtos ir žmonių istoriją, vaikščiodami senaisiais kalnų takais, pažindami augalus, bendraudami su vietiniais žmonėmis, prisiliesdami prie jų amatų, papročių ir kasdienybės, pagardintos tradicinės virtuvės šedevrais.

 

SAIKAS: kaip rodo patirtis, mažiau gali būti daugiau. Per KretaMorfozių atostogas daugiau skirsime dėmesio būtinajam poilsio komfortui ir primygtinai nesiūlysime jokių papildomų paslaugų ar prekių.

 

VIDINĖ RAMYBĖ: KretaMorfozės – tai atostogos graikišku lėtai–lėtai (siga–siga) ritmu. Jei vykdydami užsibrėžtą dienos programą kurioje nors vietoje pasijausime taip gerai, kad norėsime ten pabūti ilgiau – niekur nelėksime, mėgausimės akimirka. Juk labai dažnai kur kas daugiau džiaugsmo teikia ne pasiektas tikslas, o kelionė iki jo.

Trumpiau sakant, KRETAMORFOZĖS – tai unikalios atostogų programos – nuo 2 iki 20 dienų – norintiems pagyventi kretietišką gyvenimą: pajausti salos  gyventojų kasdienybę, išbandyti tradicinius jų amatus, sužinoti  gurmaniškos virtuvės paslaptis, pasivaikščioti istoriniais takais,  atrasti gamtos stebuklus.


Artimiausiu metu pasiūlysime pirmąsias „KretaMorfozių“ programas visoms atostogoms Kretoje, bet galime pasiūlyti ir 2–4 dienų asmenines ekskursijas „KretaMorfozių“ stiliumi.


Ar esate pasiruošę „KretaMorfozėms“? Jei taip, užpildykite užklausą:

KretaMorfozės
KRETAMORFOZĖS
siūlo išskirtinę pažintį
su Kretos sala

Unikalios atostogų programos – nuo 5 iki 20 dienų – norintiems pagyventi kretietišką gyvenimą: pajausti salos gyventojų kasdienybę, išbandyti tradicinius jų amatus, sužinoti gurmaniškos virtuvės paslaptis, pasivaikščioti istoriniais takais, atrasti gamtos stebuklus.

Asmeninės 2–4 dienų ekskursijos po Kretą, norintiems pakeisti viešbučio aplinką ir iš vidaus pažinti kretiečių gyvenimą.

Visų atostogų Kretoje ir/arba Graikijoje planavimas, įtraukiant pageidaujamą kiekį „Kretamorfozių“ programos.

  • KretaMorfozės facebook
  • KretaMorfozės instagram
  • Mano Kreta youtube
  • Kretamorfozės Gmail

Užpildydami šią užklausą Jūs sutinkate su MB „Mano Kreta“ privatumo politika. Jei dėl kažkokių priežasčių nepavyksta ar negalite užpildyti šios užklausos, dėl ekskursijų Kretoje prašau kreiptis el. paštu manokreta@gmail.com arba telefonu +370 685 50778.

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.