„KretaMorfozės“ – rugpjūčio 5–12 d. 2021, atostogų programa

KretaMorfozės – darnių atostogų programa Kretos saloje. Kreta, Graikija | Mano Kreta
KretaMorfozės – darnių atostogų programa Kretos saloje. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Kreta neskubant. Ilsintis. Atrandant. Kaip kretiečiai sako, ‘siga-siga’ (lėtai-lėtai). „KretaMorfozės“ – rugpjūčio 5–12 d. – kviečia į pirmąją kultūrinę pažintinę ekspediciją – unikalią darnių atostogų programą gilias tradicijas išsaugojusiame Kretos regione. Ten, kur kalnai susminga į jūrą.

„KretaMorfozės“ – tai unikalios atostogų programos, norintiems pagyventi kretietišką gyvenimą: pajausti salos gyventojų kasdienybę, išbandyti tradicinius jų amatus, sužinoti gurmaniškos virtuvės paslaptis, pasivaikščioti istoriniais takais, atrasti gamtos stebuklus. Plačiau apie KretaMorfozes galite paskaityti čia >>

​Ženkite į „KretaMorfozes“ rugpjūčio 5 – 12 d. Susipažinkite su programa ir užpildykite apačioje esančią užklausą. Programa gali keistis priklausomai nuo oro sąlygų, susiformavusios grupės pageidavimų, kitų aplinkybių.

Esate pasiruošę „KretaMorfozėms“, norite dalyvauti unikalioje darnių atostogų programoje rugpjūčio 5 – 12 d.? Užpildykite užklausą šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje. Gavę užklausą per 24 valandas susisieksime su Jumis ir aptarsime visas detales dėl darnių atostogų Kretoje!

DARNIŲ ATOSTOGŲ KRETOJE PROGRAMA

• 08.05 – Atvykimas, pasitikimas oro uoste, nesvarbu, į kurį atvykstate: Herakliono ar Chanios. Pervežimas per kalnus į KretaMorfozių bazę tradiciniame kaime. Maudynės ir kiti atostogų pradžios desertai. Vakarėjant – kelionė aukštyn į kalnus.

• 08.06 – Piemenų takai, sūrių gamybos urvas ir prisilietimas prie kalno viršūnės. Unikalios Kretos augmenijos suvokimas. Kaimo žmonių valgiai – tie, kurie visame pasaulyje išgarsino Kretos dietą. Saulėlydis ant skardžio. Ir daug žvaigždžių.

• 08.07 – Pašto takas ir Majos sūnus. 600 žingsnių per smėlį. Tyro vandens paplūdimys. Prisilietimas prie pirmųjų Kretos krikščionių maldos vietos. Pietūs kalnų vaikščiotojus vienijančioje Kretos tavernoje, kurios savininkai meistriškai žongliruoja tradiciniais skoniais.

• 08.08 – Grįžimas į KretaMorfozių bazę. Pažintis su kaimo gyventojais, slaptais takais, bitėmis, čiobrelių medumi. Istorijos nuo Mino civilizacijos iki šių dienų liečiant, stebint, uodžiant, ragaujant. Vakaras su tradiciniais šokiais ir pašnekesiais.

• 08.09 – Kulinarinės patirties diena: alyvuogių aliejus, sūriai, vynas, šviežios daržovės. Norintiems – tradicinius kretietiškų valgių gamybos pamokos. Jas galima iškeisti į pasivaikščiojimą tarpekliu. Arba pageidaujant už ppaildomą mokestį – nardymo pamokas jūroje.

• 08.10 – Kelias į kepyklą akmenimis grįstu kalderimiu (senuoju kretietišku taku), gilesnė pažintis su tradicine Kretos duona, žolynais ir pieno upėmis. Maudynės viename iš buvusių piratų uostų.

• 08.11 – Poilsis patirtų darnių atostogų ritmu, atsižvelgiant į per šešias KretaMorfozių dienas išsakytus grupės narių pageidavimus. Vakare – finalinė EVIVA!

• 08.12 – išvykimas į oro uostą arba į tolesnes atostogas Kretoje – jų pratęsimą mielai galime suplanuoti.

Rugpjūčio 5–12 d., 2021 KRETAMORFOZIŲ darnių atostogų programos kaina vienam asmeniui – nuo 880 Eur.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
• visi pervežimai ir kuras, pasiėmimas Chanios arba Herakliono oro uoste, nuvežimas į išvykimo oro uostą ar kitą viešbutį,
• nakvynės dviviečiuose kambariuose. Už papildomą mokestį galimos nakvynės vienviečiuose arba triviečiuose kambariuose,
• programoje numatyti perplaukimai jūra,
• kretietiškas maitinimas dukart per dieną visas septynias atostogų dienas (pusryčiai + pietūs arba vakarienė + užkandžiai), degustacijos,
• mudviejų – patyrusių kelionių vadovų Kretoje – paslaugos.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
• skrydžių bilietai, bet mielai Jums padėsime įsigyti aviabilietus tiesioginiam skrydžiui, kad ir iš kur keliautumėt – Vilniaus ar kito Europos miesto. Nurodykite tai užklausoje.
• asmeninės išlaidos, pertekliniai gėrimai, arbatpinigiai.

Renkama mini grupė

nuo 880 /asm.

„KretaMorfozės“ Kretoje – kviečiame į kultūrinę pažintinę ekspediciją – unikalią darnių atostogų programą gilias tradicijas išsaugojusiame Kretos regione.

  Užklausa „KretaMorfozėms“ Kretoje rugpjūčio 5-12 d. 2021

  Vyksite be vaikų? Skiltyje "Vaikai" įrašykite nulį.
  Kaip atvyksite į Kretą?*
  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.