Chochlakies tarpeklis – kelias link tuščio paplūdimio

Chochlakies tarpeklis – kelias link tuščio Karoumes paplūdimio. Tarpeklyje. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Chochlakies tarpeklis – kelias link tuščio Karoumes paplūdimio. Kai į kalnus einu vienas, einu greitai. Kelionėje pėsčiomis per Chochlakies tarpeklį iki Karoumes paplūdimio sugaišau 45 minutes, nors rytų Kretos Sitios regiono gamtos parko administracijos informacijoje buvo rašoma, kad eisiu 1 valandą 20 minučių.

Chochlakies tarpeklis – kelias link tuščio Karoumes paplūdimio. Bendrakeleiviai. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Iš pradžių norėjau tiesiog užmesti akį, kaip atrodo Chochlakies tarpeklis, bet žingsnis po žingsnio jis tarsi įtraukė mane vidun, o kai horizonte pamačiau jūrą, nieko kito nebeliko – tik nueiti iki pabaigos. „Nusiplausiu rankas jūroje ir grįšiu atgalios“, – pasakiau sau.

Chochlakies tarpeklis – kelias link tuščio Karoumes paplūdimio. Jūros link. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Nemaniau, kad rankas teks plautis nepaprasto grožio visiškai tuščiame paplūdimyje. Tik vėliau pas kolegas radau tokį jo apibūdinimą: „Amazing beach of Karoumes, where being totally alone is the rule“ (liet. Nuostabus Karoumes paplūdimys, kuriame kaip taisyklė esi visiškai vienas). Iš abiejų pusių įrėmintas kalvų jis apsaugotas nuo rytų Kretoje siaučiančių vėjų. Visiška ramybė, jūra skaidri kaip krištolas, smulkūs akmenukai šiugžda nuo lengvų bangelių… Ideali vieta pabėgti nuo civilizacijos. Nusiplaunu rankas, pasidžiaugiu akimirka ir grįžtu į Chochlakies, nežinia kodėl jausdamas, kad į Karoumes dar sugrįšiu.

Chochlakies tarpeklis – kelias link tuščio Karoumes paplūdimio. Paplūdimyje. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Tik kitu keliu. Planą jau turiu.


Tinklaraštyje ir kelionių žurnale SALA rasite daugiau Kretos istorijų, atradimų, įdomių patirčių, spauskite čia >>

Apie unikalius gamtos kampelius, augalus, gyvūnus Kretoje ir Graikijoje, skaitykite čia >>

Jeigu turite klausimų ir norite mūsų pasiteirauti apie gamtą Kretoje ar Graikijoje, susisiekite – siųskite žinutę el. paštu manokreta@gmail.com

Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.