google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Ekskursija į Spinalongos salą

Aplankykite istorinę venecijiečių tvirtovę ir buvusią raupsuotojų koloniją – Spinalongos salą šalia Kretos krantų, ir pasimaudykite skaidriuose Mirabelo įlankos vandenyse.
Ekskursijos autobusais Kretoje | MANO KRETA
Kreta Spinalonga, ekskursija į Spinalongą, ekskursijos autobusu Kretoje

Siūlau Kretos kelionių organizatoriaus ekskursijas į vieną iš istoriškai įdomiausių Kretos vietų – Spinalongos salą. Joje 1903-1957 metais buvo įkurta raupsuotųjų kolonija (leprozoriumas), kurią savo romane „Sala“ puikiai aprašė britų rašytoja Viktorija Hislop. Bet Spinalongos istorija kur kas gilesnė. Vos prieš 500 metų ji nebuvo sala, sausuma ji jungėsi su Kolokithos pusiasaliu. Paversti ją sala nuspręsta ieškant vietos Eloundos uostą nuo piratų puldinėjimo saugosiančio forto statybai. Būtent ant šio venecijietiško forto likučių XX amžiaus pradžioje ir buvo įkurtas leprozoriumas. Išsamiau apie Spinalongą galite pasiskaityti čia >>

 

PROGRAMA

Kelionių organizatorius siūlo pilnos dienos ekskursiją į Spinalongą autobusu keliaujate iki uosto, iš kurio plaukiate laivu grožėdamiesi nuostabiomis Eloundos įlankos spalvomis. Atplaukę po salą pasivaikščiojate su profesionaliu gidu, kuris papasakoja Spinalongos istoriją, parodo įdomiausius salos objektus. Tada plaukiate iki tyro vandens paplūdimio pasimaudyti ir pavalgyti ant žarijų kepto maisto (BBQ). Galiausiai atplaukiate į Agios Nikolaos kurortą, kuriame turite laisvo laiko pasivaikščioti, išgerti kavos, apsipirkti.

 

GALIMYBĖS
Ekskursijos į Spinalongą vykdomos iš Kretos šiaurinėje pakrantėje esančių viešbučių Herakliono ir Lasičio regionuose: nuo Agios Pelagios ir Fodele kurortų vakaruose iki Sisi kurorto rytuose – Malija, Hersonisas, Gouves, Kokini Hani, Amudara ir kt. Pildydami užklausą būtinai įrašykite tikslų savo viešbučio Kretoje pavadinimą – ir gausite atsakymą, ar vykdoma ekskursija iš Jūsų viešbučio. Ekskursijos vykdomos ne kasdien – kokiomis dienomis vykdomos ekskursijos iš Jūsų viešbučio, pasakysiu gavęs Jūsų užklausą.

 

Ekskursiją į Spinalongos salą mano partneriai vykdo keliomis kalbomis (anglų, vokiečių, rusų, prancūzų), priklausomai iš kurio Kretos kurorto vyksite

Ekskursiją galima užsakyti likus ne mažiau kaip prieš 48 valandas iki ekskursijos pradžios. Ji užsakoma tik gavus patvirtinimą iš kelionių organizatoriaus.


UŽSISAKYKITE EKSKURSIJĄ Į SPINALONGĄ
Užpildę užklausos laukus (žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi; jei keliausite be vaikų, antrajame „Asmenų skaičiaus“ laukelyje rašykite nulį; jei keliausite su mažesniais kaip 3 metų vaikais, apie tai parašykite „Pastabų“ laukelyje), apačioje spauskite oranžinį mygtuką „Siųsti užklausą“. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

 

Ekskursijos autobusais Kretoje | MANO KRETA
pilnos dienos ekskursijos
į Spinalongos salą kaina
vienam asmeniui
37 Eur

SĄLYGOS
Vaikams iki 3 metų ekskursija – nemokama, be atskiros vietos autobuse, vaikams nuo 3 iki 9 metų (imtinai) – už pusę kainos.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: pervežimai iš/į viešbutį Kretoje, laivo bilietai, maistas BBQ iškyloje paplūdimyje.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: įėjimo bilietas į Spinalongos salos kompleksą – 8 Eur.

PATARTINA: avėkite patogius batus, turėkite kepurę, apsaugos nuo saulės, maudymosi reikmenis, fotokamerą.

Šiame puslapyje siūlomą ekskursiją į Spinalongą vykdo Kretos kelionių organizatorius „Baccara Holidays“, kuris prisiima visą atsakomybę už programos ir sąlygų pakeitimus bei savalaikį ekskursijos vykdymą. Ekskursijų datų pakeitimai ar ekskursijų atšaukimai vykdomi pagal standartinę turizmo paslaugų sutartį, ją rasite čia >>

Užpildydami šią užklausą Jūs sutinkate su MB „Mano Kreta“ privatumo politika. Jei dėl kažkokių priežasčių nepavyksta ar negalite užpildyti šios užklausos, dėl ekskursijų Kretoje prašau kreiptis el. paštu manokreta@gmail.com arba telefonu +370 685 50778.

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.