Jei ištiko bėda Kretoje, reikalinga pagalba

Jei ištiko bėda Kretoje, reikalinga pagalba. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Jei reikalinga pagalba Kretoje, reikia skubiai pranešti apie ištikusią nelaimę arba gauti patarimą, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, pavyzdžiui, pametus pasą ar ID kortelę, pravers čia esanti informacija. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Reikalinga pagalba atostogaujant Kretoje? Kretiečiai labai geranoriški, jie visada padeda įvairiose situacijose tiek vienas kitam, tiek ir poilsiaujantiems turistams – tereikia su jais bendrauti! Bet jei reikia skubiai pranešti apie ištikusią nelaimę arba gauti patarimą, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, pavyzdžiui, pametus pasą ar ID kortelę, pravers čia esanti informacija.

Pagalba Kretoje – trumpieji telefonai:

166 – greitoji medicinos pagalba
100 – policija
171 – turizmo policija
199 – priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba
191 – priešgaisrinė miškų tarnyba

Lietuvos Respublikos ambasada Graikijoje kol kas neturi savo konsulinio skyriaus Kretoje, bet ištikus bėdai, kai reikalinga pagalba Kretoje, galima susisiekti su ambasados darbuotojais Atėnuose:

• telefonai: +30 2107294356, +30 2107294357
• el. paštas: amb.gr@urm.lt
• svetainė internete: https://gr.mfa.lt
• feisbuko puslapis: https://www.facebook.com/lietuvosambasada.graikijoje

Kai Kretos sostinėje Heraklione atsidarys Lietuvos garbės konsulo Janio Jakumakio (Yiannis Giakoumakis) biuras, dalinsimės ir jo kontaktais.

Ieškant patarimo vienu ar kitu klausimu galima kreiptis į Kretos ir Graikijos lietuvius šiose feisbuko grupėse:

• Atostogos Kretoje: https://www.facebook.com/groups/atostogosKretoje
• Graikija: patarimai, pasiūlymai ir įspūdžiai: https://www.facebook.com/groups/153109245478014

Esant reikalui galite kreiptis ir į mane, t.y. į Kretoje gyvenantį lietuvių žurnalistą ir kelionių vadovą Audrių A. Morkūną:

• visi kontaktai: manokreta.lt/gidas-kretoje
• telefonai: LT +370 68550778, GR +30 6983318337
• el. paštas: manokreta@gmail.com
• feisbuko puslapis: https://www.facebook.com/manoKreta

Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.