„KretaMofozės“ – darnios atostogos Kretoje

KretaMorfozės darnios atostogos Kretoje. Kreta, Graikija | Mano Kreta
KretaMorfozės darnios atostogos Kretoje. Kreta, Graikija | Mano Kreta

„KretaMofozės“ – darnios atostogos Kretoje. Naujas, unikalus, išieškotas! „KretaMofozės“ – mudviejų su Jurgita sukurtas darnių atostogų Kretoje projektas:

Feisbuke:

Instagrame:

Junkitės, dalinkitės, sužinokite daugiau, sekite naujienas, nusiteikite ypatingoms atostogoms Kretoje graikišku siga-siga (lėtai-lėtai) ritmu!

Kreta pakeitė mus, mūsų požiūrį į pasaulį ir aplinką. Taip gimė terminas „KretaMorfozės“: dviejų žodžių – salos pavadinimo KRETA ir pasikeitimus apibūdinančio iš antikos atkeliavusio graikiško išsireiškimo METAMORFOZĖS – samplaika. Šiuo terminu tarpusavyje apibūdiname tai, ką mūsų mąstyme, požiūriuose, elgesyje ir kasdienybėje pakeitė Kreta.

Gimus „KretaMorfozių“ terminui gimė ir idėja poilsiautojus pakviesti į tikras kretietiškas atostogas, per kurias būtų galima praplėsti akiratį, pažinti kretiečių gyvenimą iš vidaus, sukaupti jėgų keisti save ir pasaulį, t.y. pasiūlyti Jums darnias atostogas Kretoje.

Pirmąją birželio dekadą aukščiau minėtuose feisbuko puslapiuose lietuvių ir anglų kalbomis papasakosime apie save, apie Kretą, apie savo atradimus Kretoje – žingsnis po žingsnio supažindinsime Jus su KretaMorfozių idėja. Per dešimt dienų tikrai bus daugiau aiškumo dėl kelionių į Kretą – tuomet ir paskelbsime pirmąją KretaMorfozių atostogų programą 💁‍♂️

Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.