Kitokia ekskursija iš Kretos į Santorinį

Santorinis. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Santorinis. Kreta, Graikija | Mano Kreta

„Jūsų ekskursija iš Kretos į Santorinį visai kitokia ‼️Ir tą gali suprasti tik pabuvęs abejose: standartinėje ir jūsiškėje. Todėl tiesiog privalote papasakoti kitiems, kuo ji skiriasi nuo standartinės! Nes nepabuvęs abejose to nesuprasi, o dauguma keliauja į Santorinį pirmą, o kartais ir vienintelį kartą,“ – sakė man Dainius, kuris anądien ne pirmą kartą su ekskursija keliavo iš Kretos į Santorinį. Jo paragintas sukūriau štai tokį reportažą iš vakarykščios ekskursijos į Santorinį.

Taigi, kaip vyksta MANO KRETOS ekskursija iš Kretos į Santorinį? Be abejo ji – tik lietuvių kalba 🇱🇹

Ekskursija Santorinyje. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Ekskursija Santorinyje. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Atvykimas į Santorinį

1️⃣ Atvykstame į Santorinio uostą. – 2️⃣ Susirandu mums skirtą autobusą, pasisveikinu su vairuotoju ir link jo nukreipiu visus keliautojus. – 3️⃣ Visiems palinkiu geros kelionės ir kylame į viršų grožėdamiesi kalderos vaizdais – suteikiu informaciją apie tai, ką matome. Autobusas niekada nebūna sausakimšas – nes noriu maksimaliai dėmesio skirti kiekvienam keliautojui ir atsakyti į iškylančius klausimus.

Vykstame į ekskursiją Santorinyje. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Vykstame į ekskursiją Santorinyje. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Kylame į salos sostinę

4️⃣ Pakylame ant kalderos ir keliaujame link salos sostinės Firos, kurią apsukame iš kitos pusės – per standartines ekskursijas to niekas nedaro. Apvažiuojame Firą dėl to, kad pėsčiomis nueitume link miestelio centro – pamatytume daugiau Santorinio grožio. Einu kartu su grupe: sustojame trijose skirtingose vietose, kur pasakoju apie Santorinį, atsakau į klausimus, o kas nori – pabūnu jų fotografu.

5️⃣ Firoje pasiūlau kelias vietas, kur galime paragauti tikrų santorinietiškų valgių – norinčius jų paragauti pats palydžiu iki jų ir padedu išsirinkti patiekalus ir gėrimus. – 6️⃣ Skiriamas laisvas laikas pasivaikščioti po Firą. Tada visi susirenkame sutartoje vietoje ir keliaujame link autobuso, tad autobuse niekam nieko nereikia laukti.

Pasivaikščiojimas Santorinyje. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Pasivaikščiojimas Santorinyje. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Važiuojame magiškos Oios link

7️⃣ Keliaujame link mėlynais bažnyčių kupolais mirgančios Oios – joje kiek palydžiu grupę, kol visi išsibarstome siaurose jos gatvelėse, bet visada būnu kur nors netoliese – patardamas, nukreipdamas, pabūdamas fotografu. Galiausiai susitinkame prie kavinės vėsinančių ledų porcijai ir/arba gaivinančio naminio limonado gurkšniams, taip pat patariu dėl lauktuvių – juk Santorinyje galima įsigyti tokių egzotiškų dalykų kaip pistacijų uogienė!

Santorinio kaldera. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Santorinio kaldera. Kreta, Graikija | Mano Kreta

8️⃣ Sutartu laiku susirenkame autobuse ir keliaujame atgalios į Santorinio uostą – jei gaunu informacijos, kad mūsų laivas kiek vėluos atplaukti iš kitų salų, dar stabtelime ant kalderos krašto pasigrožėti vaizdais.

Štai tokia ekskursija. Ir žinote, kas joje svarbiausia? Nuotaika! ☀️☀️☀️ Lyg ir nieko ypatingo nedarau, bet man kaskart gera matyti, kaip grupė tampa tarsi vienas lietuviškai klegantis draugų būrys. Ačiū visiems už tą nuotaiką! Ir iki susitikimo kiekvieną rugpjūčio, rugsėjo ir spalio ketvirtadienį Herakliono uoste ⛵️

P.s. Norėdami rezervuoti vietas MANO KRETOS ekskursijose lietuvių kalba iš Kretos į Santorinį spauskite čia: www.manokreta.lt/santorinis-ekskursija – užpildykite užklausą ir gaukite pasiūlymą skirtą Jums!

Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.