google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Maršrutai savarankiškoms kelionėms po Kretą

Keliaukite po Kretą išsinuomotu automobiliu pagal unikalius „Mano Kretos“ maršrutus.
Maršrutai Kretoje | MANO KRETA

Pasinaudokite mano žiniomis apie Kretą – išsinuomavę automobilį užsisakykite kelionės planą su GoogleMaps nuorodomis – konkrečiais maršrutais kiekvienai dienai: kur važiuoti, kur sustoti, ką pamatyti, ką paragauti, su kuo pasilabinti, kam linkėjimų perduoti. Jomis paprasta naudotis, jei turėsite mobilų internetą telefone (ir prijungsite per savąjį Gmail.com el. paštą).

GoogleMaps nuorodą su maršruto vizualizacija GoogleMaps žemėlapyje ir papildoma informacija atsiunčiu automobilio nuomos dienos išvakarėse į Gmail.com el. paštą. Nuoroda aktyvi tik automobilio nuomos laikotarpiu ir pasiekiama turint mobilų internetinį ryšį per Google/Gmail paskyrą. Jeigu Jūsų mobilaus interneto kortelė lietuviška, paprastai ji Kretoje puikiai veikia, galite pasitikslinti savo mobilaus interneto kainas ir sąlygas užsienyje (ES šalyse).

 

Jei Kretoje atostogausite su vaikais, pildydami apačioje esančią užklausą laukelyje „Pastabos“ būtinai įrašykite vaikų amžių – pasiūlysiu ir jiems įdomių maršrutų.

UŽSAKYKITE MARŠRUTUS KELIONĖMS
Užpildę užklausos laukus (žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi; jei keliausite be vaikų, antrajame „Asmenų skaičiaus“ laukelyje rašykite nulį), apačioje spauskite žalią mygtuką „Siųsti užklausą“. Į ją atsakysiu per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje. Atsižvelgdamas į Jūsų išdėstytus pageidavimus savo laiške pateiksiu pasiūlymą dėl atostogų plano Kretoje.

Maršrutai savarankiškoms kelionėms po Kretą
vienos dienos maršruto
kaina
15 Eur

NUOLAIDOS IR SĄLYGOS
Užsakant maršrutus trims ar daugiau dienų, taikomos nuolaidos: kuo ilgesniam laikui užsakote maršrutus, tuo vidutinė kaina mažesnė:

• dviejų dienų maršrutų kaina – 30 Eur
• trijų dienų – 40 Eur,
• keturių dienų – 50 Eur,
• penkių dienų – 60 Eur,
• šešių dienų – 70 Eur,
• dešimties dienų – 100 Eur.

Jei reikia maršrutų daugiau kaip dešimčiai dienų dėl jų kainos derinamasi atskirai, priklausomai nuo bendro užsakomų paslaugų paketo.

Kelionių maršrutus Kretoje galiu pasiūlyti tik tuo atveju, jei iš manęs nuomojatės automobilį.

Nuotraukų iš įvykusių asmeninių ekskursijų rasite MANO KRETA feisbuko fotoalbumuose

  • Facebook Social Icon

Užpildydami šią užklausą Jūs sutinkate su MB „Mano Kreta“ privatumo politika. Jei dėl kažkokių priežasčių nepavyksta ar negalite užpildyti šios užklausos, dėl ekskursijų Kretoje prašau kreiptis el. paštu manokreta@gmail.com arba telefonu +370 685 50778.

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.