Kretos ekologiškos žolelės

Ekologiškos Kretos žolelės. Graikija | Mano Kreta | Kretos Skoniai
Ekologiškos Kretos žolelės. Graikija | Mano Kreta | Kretos Skoniai

Iš Kretos ekologiškos žolelės atkeliauja į Jūsų namus Lietuvoje! Užaugintos sertifikuotame ekologiškame ūkyje prie Psiloričio kalnų. Raudonėlis, čiobrelis, rozmarinas, diktamos ir citrininė verbena – rekomenduojame atrasti jų kvapus ir skonius mes, Audrius ir Jurgita, MANO KRETA. • Užsakymo formą rasite šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje.

Šiuo metu galite užsisakyti šių džiovintų Kretos ekologiškų žolelių:

Kretos žolelės: ekologiškos, bet ne laukinės

Graikijos įstatymai griežtai draudžia rinkti vaistines ir aromatines žoles laukinėje gamtoje pardavimui bei eksportui. Pasirinkti Kretos kalnuose raudonėlio, čiobrelio ar kitų žolynų galima tik savo reikmėms. Leidimus oficialiai prekiauti laukiniais žolynais ir iš jų gaminamais eteriniais aliejais gauna tik griežtai kontroliuojami kalnų žolininkai (kartais per MANO KRETOS ekskursijas pas tokius užsukam).

Todėl teko sukti ratus po Kretą ieškant sertifikuotų žolelių augintojų. Vienas pirmųjų, pas kurį užsukome, buvo kalnietis iš Psiloričio papėdės – Aleksandros (kirčiuokite -e- raidę, jei norite graikiškai ištarti jo vardą). Bet jis negalėjo suteikti jokių garantijų pasitelkdamas geležinį argumentą: vystant ekologišką ūkį esi visiškai priklausomas nuo gamtos – kiek duos, tiek ir bus.

Gamtos kaprizai ir nenuspėjamas derlius

Vietoj garantijų gavę tik pažadą tęsėme paieškas. Ko tik neprisiragavom! Kokių tik aromatų neatradom vienos rūšies žolelėse, kurios turėtų kvepėti bent jau panašiai! Kokių tik legendų neprisiklausėm apie žolelių auginimą bei rinkimą! Nors teisybės dėlei reikėtų pripažinti, kad Kretoje sutikome daugiau sąžiningų žolelių augintojų, kurie nesistengė su trąšomis užaugintos produkcijos pateikti kaip ekologiškos.

Skonio ir uoslės atmintyje užstrigo Aleksandro auginamos žolelės. Raudonėlis ir čiobrelis pas jį identiški tiems, kuriuos per MANO KRETOS žygius į kalnus siūlome uosti bei ragauti laukinėje gamtoje. Rozmarinas, diktamos ir citrininė verbena – aukščiausios kokybės. Todėl galite įsivaizduoti, kaip nudžiugome sulaukę ūkininko skambučio: žolelių bus ir galėsime bendradarbiauti!

Citrininė verbena, raudonėlis, čiobrelis, rozmarinas ir diktamos arbata

Riboti kiekiai, bet jų yra! Šiuo metu galite įsigyti džiovinto Kretos raudonėlio, kalnų čiobrelio ir rozmarino 40 g pakuotėse bei citrininės verbenos ir diktamos arbatos 20 g pakuotėse. Kruopščiai ekologiškame ūkyje surinktas ir išdžiovintas žoleles siunčiame per „Omniva“ paštomatus visoje Lietuvoje.

Norite įsigyti MANO KRETOS atrinktų ekologiškų džiovintų žolelių? Užpildykite užsakymo formą šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje. Dėl apmokėjimo ir siuntos pristatymo su Jumis susisieksime per 24 valandas tais kontaktais, kuriuos įrašysite užsakymo formoje.

Kartu su žolelėmis galite užsakyti vynuogių sirupo petimezi, ypač tyro šalto spaudimo Kretos alyvuogių aliejaus, taip pat alyvuogių aliejuje. Apie visus produktus straipsnius rasite čia >>

ŽOLELIŲ LAIKYMAS

Žoleles geriausia laikyti sandariame stikliniame inde tamsioje vėsioje vietoje. Todėl vos tik gavus siuntą su užsakytomis prekėmis rekomenduojame žoleles perpilti iš siuntimo pakuotės į sandarius stiklinius indus. Taip bus maksimaliai sumažinta aplinkinių kvapų įtaka žolelių aromatams.

Maksimaliai stengdamiesi išvengti plastiko žolelių pakuotei pasirinkome popierinius maišelius. Žoleles pateikė Aleksandro Provijo prižiūrimas sertifikuotas ekologiškas ūkis Retimno regione, Kretoje. Graikijos ekologiškų produktų kontrolės ir sertifikavimo organizacijos išduoto sertifikato numeris: 21421020532.

EKO pakuotė: pristatymui Lietuvoje naudojame ekologiškas, lengvai perdirbamas ir natūraliai suyrančias pakavimo medžiagas.

Kretos žolelėmis Lietuvoje prekiauja MB „Mano Kreta“ kartu su MB „Paul & Kate“, VMVT maisto tvarkymo subjekto registracijos numeris: 190012430.

Šiuo metu siūlome įsigyti citrininės verbenos, raudonėlio, rozmarino ir diktamos arbatos. Kartu su ekologiškomis Kretos žolelėmis galime pasiūlyti vynuogių sirupo petimezi, ypač tyro šalto spaudimo alyvuogių aliejaus skirtingų talpų stiklo buteliuose, taip pat alyvuogių aliejuje. Jų kainą skelbiame užsakymo formoje šio puslapio dešinėje, o jei skaitote per mobilųjį įrenginį – puslapio apačioje.

Žoleles su kitomis prekėmis siunčiame per OMNIVA paštomatus visoje Lietuvoje. Pildant užsakymo formą Jums tereikia nurodyti, kuriame OMNIVA paštomate būtų patogiausia atsiimti siuntinį. Pakuotės ir siuntimo kaina:

 • lygiai 3,50 Eur – jei užsakote ne daugiau kaip 5 pakelius vienodų ar skirtingų žolelių.
 • nuo 3,50 Eur – jei užsakote daugiau ir skirtingų prekių. Galutinė kaina priklauso nuo užsakomų žolelių pakelių kiekių ir kitų produktų – kainą nurodysime susisiekę su Jumis po to, kai gausime užsakymo formą.

Gavę Jūsų užsakymą pateiksime galutinę sąskaitą apmokėjimui. Siuntinys bus išsiųstas gavus apmokėjimą. Siuntinys Jus pasieks per 2-5 darbo dienas.

DĖMESIO! Užsakant didesnį kiekį galime pasirūpinti pristatymu tiesiai Jūsų nurodytu adresu Vilniuje arba Kaune.

  Ypač tyras šalto spaudimo Kretos

  ••• ALYVUOGĖS ALIEJUJE

  Užsakomų alyvuogių stiklainių kiekis:

  ••• VYNUOGIŲ SIRUPAS PETIMEZI

  Užsakomų petimezi buteliukų kiekis:

  ••• EKOLOGIŠKOS ŽOLELĖS

  Užsakomų pakuočių kiekis:
  Papildomai: EKO pakavimo ir OMNIVA siuntimo išlaidos nuo 3,50 Eur už siuntą.

  Gavėjo duomenys:

  Dalintis |
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.