google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Kretietiškas vakaras Ano Karouzanos kaime

Šėlkite su kretiečiais! Tradicinė muzika ir šokiai prie gausiai kretietiškomis vaišėmis nukrautų stalų!
Ekskursijos Kretoje | MANO KRETAakaras, ekskursija kretos naktis, ekskursijos autobusu Kretoje
kretietiškas vakaras, ekskursija kretos naktis, ekskursijos autobusu Kretoje

Siūlau Kretos kelionių organizatoriaus ekskursiją į tikrą kretietišką šventę: pamatykite, kaip šėlsta kretiečiai! Su energinga liaudies muzika, plojimo ir švilpimo lydimais aukštais šuoliais į orą, patrepsėjimais ant stalų ir pastovėjimais ant... vyno butelių! Jokio pataikavimo užsieniečių skoniui – viskas taip, kaip ir vyksta per tikrą gaivališkų šėlionių kupiną kretietišką šventę: nuo vaišių lūžtantys stalai, pilni stiklai vietinio vyno ir ovacijų verta koncertinė programa, per kurią tradicinių šokių žingsnelių gali pasimokyti kiekvienas svečias.

 

PROGRAMA

Iš viešbučių svečiai vežami į tradicinį Ano Karouzanos kaimą. Pakeliui gidas papasakoja apie kretietiškas švenčių tradicijas ir nacionalinės virtuvės subtilybes. Atvykus į kaimą skiriamas laikas pasivaikščioti siauromis jo gatvelėmis ir įsigyti amatininkų dirbinių bei Kretos žemdirbių produktų: aliejaus, sūrio, prieskoninių žolelių. Tada svečiai kviečiami į autentiškumu alsuojančią didelę taverną pasistiprinti tradiciniais valgiais, paragauti kretietiško vyno ir stebėti įspūdingos koncertinės programos, į kurią įtraukti tiek Kretos, tiek žemyninės Graikijos šokiai bei dainos. Nežabotam siautuliui neatsispiria net patys kukliausi, įsiliejantys į kretietiškos syrtos ratelį!

 

GALIMYBĖS
Ekskursijos į kretietišką vakarą Ano Karouzanos kaime vykdomos iš Kretos šiaurinėje pakrantėje esančių viešbučių Herakliono ir Lasičio regionuose: nuo Agios Pelagios ir Fodele kurortų vakaruose iki Hersonissos, Malios, Sisi kurortų rytuose. Pildydami užklausą būtinai įrašykite tikslų savo viešbučio Kretoje pavadinimą – ir gausite atsakymą, ar vykdoma ekskursija iš Jūsų viešbučio.

Ekskursijos į kretietišką vakarą Ano Karouzanos kaime vykdomos iš Kretos šiaurinėje pakrantėje esančių viešbučių Herakliono ir Lasičio regionuose: nuo Agios Pelagios ir Fodele kurortų vakaruose iki Sisi kurorto rytuose – Malija, Hersonisas, Gouves, Kokini Hani, Amudara ir kt. Pildydami užklausą būtinai įrašykite tikslų savo viešbučio Kretoje pavadinimą – ir gausite atsakymą, ar vykdoma ekskursija iš Jūsų viešbučio. Ekskursijos vykdomos ne kasdien – kokiomis dienomis vykdomos ekskursijos iš Jūsų viešbučio, pasakysiu gavęs Jūsų užklausą.

Ekskursiją į Spinalongos salą  mano partneriai vykdo keliomis kalbomis (anglų, vokiečių, rusų, prancūzų), priklausomai iš kurio Kretos kurorto vyksite, todėl pildydami užklausą pažymėkite, kokia kalba norėtumėt ekskursijos. Nors kita vertus... ten galima susikalbėti bet kokia kalba!

Ekskursiją į kretietišką vakarą galima užsakyti likus ne mažiau kaip prieš 48 valandas iki ekskursijos pradžios. Ji užsakoma tik gavus patvirtinimą iš kelionių organizatoriaus.

 

UŽSISAKYKITE EKSKURSIJĄ Į KRETIETIŠKĄ VAKARĄ
Užpildę užklausos laukus (žvaigždutėmis pažymėti laukai yra privalomi; jei keliausite be vaikų, antrajame „Asmenų skaičiaus“ laukelyje rašykite nulį; jei keliausite su mažesniais kaip 3 metų vaikais, apie tai parašykite „Pastabų“ laukelyje), apačioje spauskite oranžinį mygtuką „Siųsti užklausą“. Atsakymą į užklausą gausite per 24 valandas elektroniniu paštu, kurį įrašysite užklausoje.

Ekskursijos Kretoje | MANO KRETA
ekskursijos į kretietišką vakarą kaina
vienam asmeniui
35 Eur

SĄLYGOS
Vaikams iki 3 metų ekskursija – nemokama, be atskiros vietos autobuse, vaikams nuo 3 iki 9 metų (imtinai) – už pusę kainos.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: pervežimai iš/į viešbutį Kretoje, koncertas, šokiai ir vaišės (gausi tradicinė vakarienė su neribotu kiekiu kretietiško vyno) Ano Karouzano kaime.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: asmeninės išlaidos Ano Karouzano kaime.

PATARTINA: pasiimkite fotokamerą.

Šiame puslapyje siūlomą ekskursiją į kretietišką vakarą vykdo Kretos kelionių organizatorius „Baccara Holidays“, kuris prisiima visą atsakomybę už programos ir sąlygų pakeitimus bei savalaikį ekskursijos vykdymą. Ekskursijų datų pakeitimai ar ekskursijų atšaukimai vykdomi pagal standartinę turizmo paslaugų sutartį, ją rasite čia >>

Užpildydami šią užklausą Jūs sutinkate su MB „Mano Kreta“ privatumo politika. Jei dėl kažkokių priežasčių nepavyksta ar negalite užpildyti šios užklausos, dėl ekskursijų Kretoje prašau kreiptis el. paštu manokreta@gmail.com arba telefonu +370 685 50778.

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.