Skrydžiai į Kretą 2022 metų žiemą

Skrydžiai į Kretą 2022 metais. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Skrydžiai į Kretą 2022 metais. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Šią žiemą pasiekti Kretą yra paprasčiau nei ankstesnėmis žiemomis. Nors tiesioginių skrydžių tarp Lietuvos ir Kretos oro uostų žiemą nenumatyta, bet yra kur kas daugiau galimybių atvykti į Kretą susiplanuojant kelionę su vienu (!) patogiu persėdimu.

Žemiau pateikti skrydžių variantai galioja nuo 2021 metų lapkričio 1 d. iki 2022 metų kovo 31 d. Žiemos atostogos Kretoje visada išskirtinės – perskaitę tekstą pasižiūrėkite vaizdo klipą šio puslapio apačioje ⏬

Skrydžiai žiemą per Kiprą

2022 metų žiemą aviakompanija „Ryanair“ išlaiko tiesioginius skrydžius iš Chanijos Kretoje į Pafą Kipre. Ir tuo pačiu planuoja visą žiemą skraidyti tarp Pafo ir Kauno! Tokiu būdu atsiranda galimybė pasiekti Kretą iš Lietuvos tik su vienu persėdimu!

1 VARIANTAS – per Pafą Kipre. Kelionę iš Kauno ir atgalios galima planuotis įsigyjant aviabilietus per www.ryanair.com tokiems skrydžiams – pateikiame patogiausius variantus:

 • Į priekį: Kaunas – Pafos – Chania. Itin patogūs skrydžiai yra antradieniais: išvykimas iš Kauno į Pafą Kipre 06:30 val. – atvykimas į Pafą 09:50 val. – išvykimas iš Pafo į Chanią Kretoje 15:50 val. – atvykimas į Chanią 17:25 val.
 • Atgal: Chania – Pafos – Kaunas. Su nusiteikimu porą dienų praleisti Pafe: išvykimas iš Chanios Kretoje į Pafą Kipre kiekvieną šeštadienį 17:50 val. – atvykimas į Pafą tą pačią dieną 19:15 val. – išvykimas iš Pafo į Kauną kiekvieną antradienį 20:05 val. – atvykimas į Kauną tą pačią dieną 23:40 val.

2 VARIANTAS – per Pafą ir Larnaką Kipre. Visą žiemą tiesioginius skrydžius tarp Vilniaus ir Larnakos vykdys aviakompanija „Wizzair“. Todėl tiek vykstant į priekį, tiek atgalios galima planuotis kelionę su pervažiavimais tarp Larnakos ir Pafo.

 • Nors atstumas tarp Larnakos ir Pafo nėra mažas – apie 137 km, kelyje sugaištama apie pusantros valandos – jam tikrai pakanka laiko, nes tarp skrydžių yra ne mažesni kaip vienos paros tarpai. „Wizzair“ skrydžiai tarp Vilniaus ir Larnakos numatyti trečiadieniais / ketvirtadieniais ir sekmadieniais. „Ryanair“ skrydžiai tarp Pafo ir Chanios – antradieniais ir šeštadieniais. Susižiūrėti patogiausių skrydžių laiką galima per www.wizzair.com ir www.ryanair.com svetaines.

Skrydžiai žiemą per Atėnus

Visą 2022 metų žiemą bus gausybė skrydžių tarp Kretos ir Atėnų – aviakompanijos „Aegean“, „Olympic Air“, „Sky Express“ ir „Ryanair“ suplanavusios kasdien net po kelis skrydžius iš/į Atėnus tiek per Herakliono, tiek per Chanios oro uostus Kretoje. Juos galite pasirinkti per www.aegeanair.com, www.skyexpress.gr ir www.ryanair.com rezervacines sistemas.

Iki Atėnų iš Lietuvos galima atvykti su persėdimu viename Europos oro uostų. Planuojant keliauti iš Vilniaus rekomenduotume pažiūrėti šiuos variantus:

 • per Frankfurtą – su „Lufthansa“: tai bene patogiausia (ir ne kartą išbandyta) jungtis su galimybe įsigyti jungiamuosius skrydžius vienu bilietu. Gerai susiplanavus iš Vilniaus per Frankfurtą pasiekus Atėnus tą pačią dieną galima nuskristi į Heraklioną ar Chanią Kretoje. Aviabilietų ieškokite per www.lufthansa.com
 • per Romą ar Milaną – su „Ryanair“: ši aviakompanija skrydžius tarp Atėnų ir Romos bei Milano oro uostų planuoja vykdyti kasdien. Netrūks skrydžių ir tarp Vilniaus ir Romos bei Milano, todėl galima susiplanuoti tinkamiausią variantą. Aviabilietų ieškokite per www.ryanair.com
 • per Varšuvą – su „Ryanair“: visą žiemą tris kartus per savaitę suplanuoti tiesioginiai skrydžiai tarp Varšuvos Modlino oro uosto ir Atėnų. Keliaujant iš Lietuvos tereikia susiplanuoti kelionę į/iš Varšuvos – patogiausia automobiliu arba autobusu. Aviabilietų ieškokite per www.ryanair.com

Laukiame atvykstant į Kretą 2022-ųjų žiemą!

Jei pasinaudoję šiais MANO KRETOS patarimais nuspręsite aplankyti piečiausią Europos salą 2022 metų žiemą, kreipkitės į mus el. paštu manokreta@gmail.com – mielai pasiūlysime savo paslaugas planuojantis išskirtines žiemiškai jaukias atostogas Kretoje!

O jei norite pataikyti į metines graikiškos žiemos šventes planuokite būti Kretoje šiomis 2022 metų žiemos dienomis:

 • sausio 6 d. – Epifanija / Theofania, vandenų šventinimo šventė, prisimenant Kristaus krikštą Jordano upėje. Išsamiau apie šventę skaitykite čia >>
 • vasario 24 d. – Dūmų ketvirtadienis, Tsiknopempti, keptos ant žarijų mėsos šventė prieš velykinį pasninką. Išsamiau apie ją skaitykite >>
 • kovo 4-6 d. – suplanuotos kalnų slidinėjimo varžybos „Pierra Creta“. Daugiau informacijos rasite čia >>
 • kovo 6 d. – Apokries karnavalas, triukšminga žiemos išvarymo šventė su spalvinga eisena Retimno gatvėse. Daugiau sužinosite čia >>
 • kovo 7 d. – Švarusis pirmadienis, velykinio pasninko pradžia su išskirtiniais vegetariškais ir jūrų gėrybių valgiais bei popieriniais aitvarais danguje. Išsamiau skaitykite čia >>

DOMINA VELYKOS? Graikai ortodoksai 2022 metais Velykas švęs balandžio 24 d., kai bus galima į Kretą atvykti su vasaros sezono skrydžiais. Visą informaciją apie juos pateiksime artimiausiu metu.

Iki greito susitikimo Kretoje!


✅ Jei turite konkrečių klausimų apie keliavimo galimybes po Kretą žiemą, pažintines ir patyrimines ekskursijas po salą – rašykite mums el. paštu manokreta@gmail.com

✅ Jei norite mus palaikyti ir arbatpinigiais atsidėkoti už visą suteikiamą informaciją apie keliones į Graikiją, spauskite čia: www.manokreta.lt/arbatpinigiai – rasite visas nuorodas, kaip tą galite padaryti. Iš anksto dėkojame!


Kreta žiemą. Vaizdo klipas įgarsintas citatomis iš Niko Kazantzakio kūrinių (anglų kalba).

Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.