Skrydžiai iš Lietuvos į Kretą 2023 metų atostogų sezonu

Per 2023 metų atostogų sezoną – daugybė galimybių kaip greitai ir patogiai nusigauti iš Lietuvos į Kretą: tiesioginius skrydžius vykdys net 4 kelionių organizatoriai ir 1 aviakompanija!

DĖMESIO! Šiame tekste skelbiama informacija apie vasaros sezono skrydžius iš Lietuvos nuo 2023 metų kovo 26 d. iki spalio 28 d. Jei domina, kaip į Kretą atvykti žiemą, spauskite čia >>

Jei tvirtai nusprendėte, kad 2023 metų pavasarį, vasarą ar rudenį norite aplankyti Kretą, pirmiausia derėtų pasirinkti, kuris keliavimo būdas Jums priimtinesnis:

  • ar iš kelionių organizatoriaus įsigyjant visą kelionės paketą (skrydžiai + pervežimai iš/į oro uostą + viešbutis)
  • ar patiems pasirūpinant skrydžių bilietais, o paskui – ir apgyvendinimu, ir pervežimais iš/į oro uostą ar automobilio nuoma. Visas šias paslaugas, išskyrus aviabilietus, galime pasiūlyti mes, t.y. kelionių agentūra MANO KRETA.

Trumpai apžvelgiame abu keliavimo variantus.

Skrydžiai į Kretą su Lietuvos kelionių organizatoriais

2023 metais poilsines keliones tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus į Kretos sostinę Heraklioną siūlo net keturi Lietuvos kelionių organizatoriai nuo balandžio 29 iki spalio 19 d. Visi planuoja skrydžius tarp Vilniaus ir Herakliono Kretoje tokiomis dienomis:

  • „Novaturas“ – nuo balandžio 29 d. iki spalio 10 d. du kartus per savaitę – antradieniais ir šeštadieniais. Jų pasiūlymus rasite www.novaturas.lt
  • „Tez Tour“ – nuo balandžio 29 d. iki spalio 18 d. keturis kartus per savaitę – antradieniais, trečiadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais. Daugiau informacijos rasite www.tez-tour.lt
  • „Coral Travel“ – nuo gegužės 9 d. iki spalio 14 d. tris kartus per savaitę – antradieniais, penktadieniais ir šeštadieniais, tik gegužę ir spalį penktadienių skrydžių nebus. Užsukite į www.coraltravel.lt
  • „JoinUp!“ – nuo gegužės 4 iki 12 d. vieną kartą per savaitę – ketvirtadieniais. Daugiau informacijos apie keliones ieškokite www.joinup.lt

Arba galite kreiptis į kurią nors kelionių agentūrą Lietuvoje, pavyzdžiui, į MANO KRETOS partnerius – kelionių agentūrą „Baltic Clipper“, kurios profesionalai pateiks visų keturių kelionių organizatorių poilsinių kelionių į Kretą pasiūlymus pagal Jūsų išsakytus pageidavimus arba nurodytą pinigų sumą. „Baltic Clipper“ biurai yra Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ir Mažeikiuose, jų adresus ir kontaktus rasite www.bc.lt/kontaktai.

Į kelionių organizatoriaus paketą dažniausiai būna įskaičiuoti skrydžių bilietai, pervežimai iš/į oro uostą ir viešbutis. Taip pat gali būti įskaičiuotas maitinimas viešbutyje, SPA paslaugos ir pan. Praktika rodo, kad labai dažnai įsigyti visą kelionės paketą yra pigiau negu pačiam organizuotis kelionę atskirai perkant aviabilietus, pervežimus iš/į oro uostą, viešbučio paslaugas. Vienintelis trūkumas – ribotas apgyvendinimo vietų pasirinkimas, nes tenka rinktis tik iš to, ką siūlo kelionių organizatoriai.

Jei renkantis kelionių organizatoriaus poilsinę kelionę į Kretą reikia patarimų dėl apgyvendinimo vietų, kreipkitės į MANO KRETĄ – užpildykite užklausą, esančią šiame puslapyje: www.manokreta.lt/apgyvendinimas


Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Kretą

2023 metais pirmąkart tiesioginius skrydžius tarp Vilniaus ir Herakliono Kretoje vykdys aviakompanija „airBaltic“. Bet tik aviabilietus be viso paslaugų paketo galima įsigyti ir iš kelionių organizatorių. Aviabilietus Vilnius–Heraklionas ir/arba Heraklionas–Vilnius galite įsigyti:

■ per www.airbaltic.com: nuo gegužės 4 d. iki spalio 26 d. suplanuoti skrydžiai du kartus per savaitę: ketvirtadieniais ir sekmadieniais.

■ per www.teztour.lt/promotions/charters.html: nuo balandžio 29 d. iki spalio 18 d. – skrydžiai keturis kartus per savaitę: antradieniais, trečiadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais.

■ per flights.novatours.eu: nuo balandžio 29 d. iki spalio 10 d. – skrydžiai du kartus per savaitę: antradieniais ir šeštadieniais.

■ per kurią nors Lietuvos kelionių agentūrą, pavyzdžiui, per MANO KRETOS partnerius – kelionių agentūrą „Baltic Clipper“, kuri gali pasiūlyti vien tik skrydžių bilietus iš Vilniaus į Heraklioną ar Chanią su skirtingomis aviakompanijomis . Kelionių agentūros „Baltic Clipper“ kontaktus rasite www.bc.lt/kontaktai

Pastaba. Tiesioginių skrydžių tarp Lietuvos oro uostų ir Chanios Kretoje neplanuoja nė viena aviakompanija ar kelionių organizatorius.


Skrydžiai su persėdimais arba iš kaimyninių šalių oro uostų

Jeigu jaučiatės komfortiškai keliaudami su persėdimais ar perplaukimais, arba iš Lietuvos kaimyninių šalių oro uostų, Kretą 2023 metais patogu pasiekti:

■ iš Vilniaus per Atėnus – su dviem aviakompanijomis. „Ryanair“ – nuo kovo 26 iki spalio 25 d. du kartus per savaitę – trečiadieniais ir sekmadieniais (bilietus galite įsigyti per www.ryanair.com). „Wizzair“ – nuo liepos 5 iki spalio 29 d. dukart per savaitę – trečiadieniais ir sekmadieniais (bilietus galite įsigyti per www.wizzair.com). Atvykus į Atėnus, iki Kretos geriausia skristi lėktuvu su aviakompanijomis „Aegean“, „Sky Express“, „Ryanair“, „Volotea“ ir kt. arba galima plaukti keltais, greitaeigiais katamaranais aplankant kitas Graikijos salas.

■ iš Rygos į Heraklioną – su aviakompanija „AirBaltic“. Nuo gegužės 2 d. iki spalio 28 d. keturis kartus per savaitę: antradieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais. Bilietus galite įsigyti per www.airbaltic.com. Taip pat „AirBaltic“ vykdys skrydžius iš Rygos į Atėnus.

■ iš Varšuvos Šopeno ir Modlino oro uostų – daug skrydžių į Heraklioną, Chaniją, Santorinį ir Atėnus su aviakompanijomis LOT, „Aegean“, „Wizzair“ ir „Ryanair“. Taip pat 2023 metais daug skrydžių į Kretą iš kitų Europos oro uostų, visas galimybes rekomenduojame tikrinti per www.avia.lt


Skrydžiai iš Kretos į Santorinį ir kitas Kikladžių salas bei Rodą

Pati didžiausia Graikijos skrydžių naujiena 2023 metais – aviakompanija „flyCycladic“, kuri atvykusiems į Kretą siūlys tiesioginius skrydžius mažais lėktuvais iš Herakliono į Santorinį, Mykoną, Syros salą, taip pat į Rodą. Visas galimybes tikrinkite per www.flycycladic.com

Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.