Skrydžiai iš Lietuvos į Kretą 2022 metų atostogų sezonu

Mano skrydis iš Kretos į Vilnių. Kylam. Kreta, Graikija | Mano Kreta
Mano skrydis iš Kretos į Vilnių. Kylam. Kreta, Graikija | Mano Kreta

Per 2022 metų atostogų sezoną – dar daugiau galimybių kaip greitai ir patogiai nusigauti iš Lietuvos į Kretą!

DĖMESIO! Šiame tekste skelbiama informacija apie vasaros sezono skrydžius iš Lietuvos nuo 2022 metų kovo 29 d. iki spalio 30 d. Jei domina 2022 metų žiemos skrydžiai iki kovo 29 d., spauskite čia >>

Jei tvirtai nusprendėte, kad 2022 metų pavasarį, vasarą ar rudenį norite aplankyti Kretą, pirmiausia derėtų pasirinkti, kuris keliavimo būdas Jums priimtinesnis:

  • ar iš kelionių organizatoriaus įsigyjant visą kelionės paketą (skrydžiai + pervežimai iš/į oro uostą + viešbutis)
  • ar patiems pasirūpinant skrydžių bilietais, o paskui – ir apgyvendinimu, ir pervežimais iš/į oro uostą ar automobilio nuoma.

Trumpai apžvelgiame abu keliavimo variantus.

Skrydžiai į Kretą su Lietuvos kelionių organizatoriais

2022 metais poilsines keliones tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus į Kretos sostinę Heraklioną siūlo Lietuvos kelionių organizatoriai „Novaturas“ ir „Tez Tour“ – jie planuoja skrydžius tarp Vilniaus ir Herakliono Kretoje nuo balandžio 26 d. iki spalio 22 d. Tad jeigu domina visas kelionės paketas, reikėtų labiau patyrinėti „Novaturo“ ir „Tez Tour“ pasiūlymus šiuos interneto puslapiuose: www.novaturas.lt ir www.tez-tour.lt.

Arba galite kreiptis į kurią nors kelionių agentūrą Lietuvoje, pavyzdžiui, į MANO KRETOS partnerius – kelionių agentūrą „Baltic Clipper“, kurios profesionalai pateiks abiejų kelionių organizatorių poilsinių kelionių į Kretą pasiūlymus pagal Jūsų išsakytus pageidavimus arba nurodytą pinigų sumą. „Baltic Clipper“ biurai yra Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ir Mažeikiuose, jų adresus ir kontaktus rasite www.bc.lt/kontaktai.

Į kelionių organizatoriaus paketą dažniausiai būna įskaičiuoti skrydžių bilietai, pervežimai iš/į oro uostą ir viešbutis. Taip pat gali būti įskaičiuotas maitinimas viešbutyje, SPA paslaugos ir pan. Praktika rodo, kad labai dažnai įsigyti visą kelionės paketą yra pigiau negu pačiam organizuotis kelionę atskirai perkant aviabilietus, pervežimus iš/į oro uostą, viešbučio paslaugas. Vienintelis trūkumas – ribotas apgyvendinimo vietų pasirinkimas, nes tenka rinktis tik iš to, ką siūlo kelionių organizatoriai.

Jei renkantis kelionių organizatoriaus poilsinę kelionę į Kretą reikia patarimų dėl apgyvendinimo vietų, kreipkitės į MANO KRETĄ – užpildykite užklausą, esančią šiame puslapyje: www.manokreta.lt/apgyvendinimas


Tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Kretą

Jeigu Jus domina tik skrydžių į Kretą bilietai, tuomet yra keli būdai, kaip juos įsigyti:

■ per www.teztour.lt/promotions/charters.html: nuo balandžio 30 d. iki spalio 23 d. iš Vilniaus į Kretos sostinę Heraklioną užsakomuosius reisus suplanavęs kelionių organizatorius „Tez Tour“ keturis kartus per savaitę: antradieniais, trečiadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais.

■ per flights.novatours.eu: nuo balandžio 26 d. iki spalio 22 d. iš Vilniaus į Kretos sostinę Heraklioną užsakomuosius reisus suplanavęs kelionių organizatorius „Novaturas“ dukart per savaitę: antradieniais ir šeštadieniais.

■ per kurią nors Lietuvos kelionių agentūrą, pavyzdžiui, per MANO KRETOS partnerius – kelionių agentūrą „Baltic Clipper“, kuri gali pasiūlyti vien tik skrydžių bilietus iš Vilniaus į Heraklioną ar Chaniją su skirtingomis aviakompanijomis. Kelionių agentūros „Baltic Clipper“ kontaktus rasite www.bc.lt/kontaktai


Skrydžiai su persėdimais arba iš kaimyninių šalių oro uostų

Jeigu jaučiatės komfortiškai keliaudami su persėdimais ar perplaukimais, arba iš Lietuvos kaimyninių šalių oro uostų, Kretą 2022 metais patogu pasiekti:

■ iš Vilniaus per Santorinį – su aviakompanija „Wizzair“. Nuo birželio 14 d. iki rugsėjo 24 d. dukart per savaitę – antradieniais ir šeštadieniais. Bilietus galite įsigyti per www.wizzair.com. Iš Santorinio į Kretą geriausia plaukti greitaeigiu katamaranu.

■ iš Vilniaus per Atėnus – su dviem aviakompanijomis. „Ryanair“ – nuo kovo 29 iki spalio 29 d. triskart per savaitę – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais (bilietus galite įsigyti per www.ryanair.com).„Wizzair“ – irgi nuo kovo 29 iki spalio 29 d. dukart per savaitę – antradieniais ir šeštadieniais (bilietus galite įsigyti per www.wizzair.com). Atvykus į Atėnus, į Kretą geriausia skristi lėktuvu su aviakompanijomis „Aegean“, „Sky Express“, „Ryanair ir kt.

■ iš Vilniaus per Kerkyrą (Korfu) – su aviakompanija „Ryanair“. Nuo birželio 2 iki rugsėjo 30 d., nes būtent šiomis datomis bus skrydžių tarp Kerkyros ir Herakliono Kretoje. Bilietus visiems skrydžiams galite įsigyti per www.ryanair.com.

■ iš Rygos į Heraklioną – su aviakompanija „AirBaltic“. Nuo gegužės 3 d. iki spalio 30 d. keturis kartus per savaitę: antradieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais. Bilietus galite įsigyti per www.airbaltic.com. Taip pat „AirBaltic“ vykdys skrydžius iš Rygos į Atėnus ir į Santorinį.

■ iš Varšuvos Modlino ir Šopeno oro uostų – daug skrydžių į Heraklioną, Chaniją, Santorinį ir Atėnus su aviakompanijomis LOT, „Aegean“, „Wizzair“ ir „Ryanair“. Taip pat daug skrydžių šiemet į Kretą iš kitų Europos oro uostų, visas galimybes rekomenduojame tikrinti per www.avia.lt

Dalintis |
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.