google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Žiema Chanijoje

„Tik negalvok, kad tau nesigaus! Dabar toks laikas, kai su bet kokia 'muiline' padarytos nuotraukos bus geros!“ – pasakė man didžiuliais objektyvais apsiginklavęs fotografas, kurį sutikau anksti ryte prie Chanios senojo uosto. Užkalbinau jį gestu: kilstelėjęs antakius ir savo nedidelę 'muilinę' leidau jam suprasti, kad man nėra ko lygiuotis su jo turima fototechnika. Bet jo atsakymas išties buvo taiklus, nes Kretoje seniai pastebėjau du dalykus:


1) nuotraukos su tūriu ir gyliu gaunasi ne vasarą ar rudenį, o žiemą arba pavasarį – tuomet, kai danguje yra debesų ir nuo kaitros nėra garavimo, kuris balta migla paslėpia dangaus žydrynę bei visas kitas spalvas,


2) spalvos fotografijose geriausiai atsiskleidžia fotografuojant anksti ryte saulei kylant, o jei pasiseka - ir vakare jai leidžiantis. Tuo metu šviesa yra kur kas minkštesnė, gyvybės atspalviams ji suteikia daugiau nei akinanti dienos šviesa.

Todėl patarimas visiems, kurie nori itin gražių nuotraukų iš Kretos: atvažiuokite atostogauti į salą iki gegužės vidurio ir/arba nepramiegokite saulėtekių – Kretoje jie ne mažiau nuostabūs nei saulėlydžiai! Šį kadrą Chanios senajame uoste užfiksavau žiemą 7 val. ryto. 📷 ☀️✨


#manokreta #Chania #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #Kreta2019

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.