google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Xerokampos

Iki čia retas kuris turistas atvažiuoja. Čia retas kuris ir kretietis ar graikas yra buvęs. Tai – pietrytinis Kretos pakraštys, Xerokampos. Žvelgiant iš viršaus – gražu, bet grožis apgaulingas.

Šioje salos dalyje labai skurdi augmenija, nėra jokių medžių, čia nuolat ūžauja vėjai, o vasaromis labai karšta. Ne veltui ir pavadinimas toks duotas: išvertus iš graikų kalbos 'xerokampos' sausa plynuma. Nepaisant to, prie paplūdimio yra viešbučių, kuriuose galima apsistoti, norint pabėgti į visišką pasaulio kraštą. #manokreta #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #Kretospeizažas #Kretospaplūdimiai #paplūdimys #Xerokampos

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.