google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Vyno paroda Heraklione

Iki someljė man dar toli kaip iki dangaus, bet apsilankęs savaitgalį šalia Herakliono vykusioje vyno parodoje „OiNotika 2017“ sužinojau kur kas daugiau apie Kretos vynus ir kretietiškas vynuogių rūšis, iš kurių jis spaudžiamas. O svarbiausia – pabendravau su pažįstamais ir susipažinau su kitais vyndariais, kurie mielai atveria savo vyninių duris. Pas juos siūlysiu užsukti visiems vyno mėgėjams, kurie pavasarį, vasarą ar rudenį keliaus po Kretą su manimi kaip asmeniniu gidu. Jei norėtumėt vynais pagardintos ekskursijos, rašykite man el. paštu manokreta@gmail.com arba feisbuko žinute.

Norinčius virtualiai pasinerti į Kretos vynų pasaulį, siūlau užsukti į http://www.winesofcrete.gr/ #manoKreta #atostogosKretoje #susitikimaiKretoje #maistasKretoje #Kretosvalgiai #Kretosvynas #vynoparoda #oiNotika

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.