google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Vreiko urvas

Kuo gilyn, tuo įspūdingesnis – toks tas Vreiko urvas rytinėje Kretoje, kurio dugno taip ir nepasiekiau, nes, kai leidžiuosi į urvus vienui vienas, laikausi taisyklės lįsti tol, kol matau dienos šviesą ar girdžiu žmonos balsą. Pastarasis dingo greičiau nei dienos šviesa, todėl nusileidau gana giliai, bet ne visus 70 metrų iki tos vietos, kurioje, pasak speleologų, yra išlikę neolito laikų žymenys akmenyje.

Nusileidimas labai status, vietomis nevalia pradedi galvoti, kaip teks grįžti atgalios, bet urvo dekoro grožis vilioja leistis gilyn ir gilyn per savotišką stalagmitų ir stalaktitų galeriją. Būtinai dar sugrįšiu į Vreiko urvą su tais, kurie nebijo tamsos ir nežinomybės: https://goo.gl/heiMEG – čia rasite ir kvietimą keliauti, ir dar vieną įspūdingą nuotrauką iš urvo. #manoKreta #atostogosKretoje #ekskurijosKretoje #kalnai #Kretoskalnai #Kretosurvai #Vreiko

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.