google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Kretą su lietuviškais Kėdainiais vienija krepšinis!

Kretą su lietuviškais Kėdainiais vienija krepšinis 🏀 kretiečiai broliai dvyniai 👬 ir ši nuotrauka iš žvejo Jorho tavernos 📸

Valgom vakar barakudą (apie ją rašiau čia: http://bit.ly/35Lplnm) ir bendraujame su visais, kurie užeina į Jorho taverną. Ji mažutė: vos keli stalai ir virtuvė, todėl nori nenori esi įtraukiamas į pokalbius. Ir su tais, kas sukasi prie puodų, ir su tais, kas sėdi prie stalų.

Visa taverna suūžia, kai į ją įeina Dimitris – seniai matytas, nes žiemą daugiau laiko praleidžia Anglijoje. Pasiguodžia, kad kiek skauda gerklę, nuo šeimininkės kaipmat gauna ramunėlių arbatos, ir pradeda porinti apie gyvenimą svetur – tiek savo, tiek kaimynų.

– Dimitri, o gal žinai, kur dabar tavo pusbroliai dvyniai Jorhakis su Panajočiu? Jie buvo Atėnuose, bet girdėjau, kad kažkur išvyko? – paklausia žvejys apie du kaimynų sūnus.

– Dabar Lietuvoj krepšinį žaidžia, – atsako Dimitris. Ir jaučiu kaip visų akys susminga į mudu su žmona.

– Judu irgi iš Lietuvos?! Tai gal kažką žinote apie dvynius kaimynus? – linkteli žvejys mūsų pusėn, bet pamatęs išsprogusias iš nuostabos mano akis vėl kreipiasi į Dimitrį. – Primink, kokia jų pavardė?

– Kalaitzakiai, Jorhos ir Panajotis, – išpyškina Dimitris. – Jorhos žaidė Atėnų „Panathinaikos“, bet paskui gavo pasiūlymą iš vieno Lietuvos klubo. Tiksliai žinau, kad ne iš „Žalgirio“... Kažkoks kitas aukščiausios lygos klubas Lietuvoje pasikvietė ir jį, ir jo brolį Panajotį.

Pamirštu barakudą, imu telefonu ir kaipmat interneto paieškoje surandu, kad Jorhos Kalaitzakis šiuo metu žaidžia Kėdainių „Nevėžio“ startiniame penkete, jo dvynys brolis Panajotis – antrajame. Abu – gynėjų pozicijose BC Kėdainių NEVĖŽIS

– Čia tai staigmena! – suploju rankomis. – Tikrai nežinojau, kad du vaikinai iš Kretos pajūrio žaidžia krepšinį Lietuvoje!

– Matai už lango šitą namą? Jis jų močiutės, jiedu vasaromis visada čia ilsisi, – Dimitris su Jorhu džiaugiasi padarę staigmeną ir vienas per kitą pasakoja, kokie broliai panašūs, kokie aukšti, kokie geri vaikinai.

– Sakei, kad sausio gale į Lietuvą važiuosi? – prisimena Jorhos. – Tai padaryk dabar mūsų nuotrauką – parodysi ją, jei staiga brolius sutiksi! Linkėjimų perduosi!

Taip, sausio gale būsiu turizmo ir laisvalaikio parodoje „Adventur 2020“ Vilniuje. Tikimybė, kad tuo pat metu nulėksiu į Kėdainius – labai maža. Nors... ką gali žinoti, kaip viskas pasisuks 🙂 Juolab gal ir feisbukas padės: jei staiga Kėdainiuose ar kurio kito Lietuvos miesto krepšinio arenoje sutiktumėt du aukštus dvynius brolius Jorhą ir Panajotį Kalaitzakius (jų ūgis – apie 2 m, lotyniška vardų transkripcija: Georgios Kalaitzakis, Panagiotis Kalaitzakis), parodykite jiems šią nuotrauką ir perduokite šilčiausių linkėjimų iš Kretos – nuo kaimyno žvejo Jorho šeimos ir pusbrolio Dimitrio 👋 🇬🇷 🇱🇹

#manokreta #krepšinis #Kėdainiai #Nevėžis #Kreta #žiemaKretoje #atostogosKretoje #AudriusManoKreta #Adventur2020 #GeorgiosKalaitzakis #PanagiotisKalaitzakis

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.