google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Mintyse varysim į kalnus!

– Internete plinta akcija užsakyti ir apmokėti kokią nors paslaugą, kuri šiuo metu neįmanoma. Pagalvojau, kad savaitgalį mielai vėl pasižvalgyčiau su tavim po Kretą. Atsiųsk sąskaitą apmokėjimui už ekskursiją, – anądien parašė man bičiulis Gintaras. – Tai neįmanoma! – išsižiojau iš nuostabos! 😲 – Kaip tu įsivaizduoji tą ekskursiją? – Mintyse varysim į kalnus! Laukiu sąskaitos! – Gintaras buvo neperkalbamas. Neilgai trukus po to gavau žinutę iš Dariaus, su kuriuo susipažinau Vilniuje per „Adventur 2020“ parodą ir jo šeimai buvau suplanavęs visas atostogas Kretoje. „Jokie virusai susidomėjimo Kreta nesumažins ir mūsų gyvenimo būdo nepakeis. Todėl mūsų planai nesikeičia, tik nusikelia vėlesniam laikui,“ – parašė jis sutinkąs dabar neatgauti sumokėto avanso už rezervuotas MANO KRETOS paslaugas: bendru susitarimu tiek avansą, tiek paslaugų rezervacijas perkėlėm į 2021 metus 📋 Vis labiau aiškėjant, kad dėl pandemijos suplanuotos kelionės į Kretą gegužę ir birželį greičiausiai neįvyks, pasipylė dar daugiau žinučių. „Perkeliam, neatšaukiam!“ – tokiais ar panašiais žodžiais apie savo kelionių planus parašė Zigmantas, Jurgita, Jonas, Asta, Erika, Karolina, Gintarė, Kristina, Rytis, Andriejus, Ramūnas, Kazys su Aušra.

AČIŪ! – šaukiu garsiai garsiai 📣 nes toks palaikymas bei pasitikėjimas į padanges iškelia optimizmą ir skatina kurti! Tiek mudviem su žmona, tiek mūsų kolegoms, dirbantiems su turizmu Lietuvoje, Graikijoje ir visame pasaulyje dabar palaikymas svarbus kaip niekad! Ir... berods, šiemet kilsime į kalnus ne mintyse! Artimiausiu metu Graikijos vyriausybė turėtų paskelbti, kokiais etapais bus švelninamas griežtas karantinas šalyje (jį esu apžvelgęs čia: https://www.manokreta.lt/post/covid19-kretoje). Iš preliminarių pranešimų aiškėja, kad skrydžiai į Kretą bus atnaujinti ir visus metus veikiantys viešbučiai atsidarys nuo birželio 15 d., o sezoniniai viešbučiai poilsiautojų lauks nuo liepos 1 d. Daugiau detalių rasite čia: https://bit.ly/2XWhZNB Kol kas – liekame namie 🏠 ir vartydami kelionių į kalnus nuotraukas 🏔 ruošiamės atostogų sezonui Kretoje! ✈️ #manokreta #AČIŪ #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #kreta #crete #hike #hiking #Kretoskalnai #svajonės #svajokime #Kreta2020 #gidaskretoje #AudriusManoKreta

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.