google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Nevalgom pastoviai – valgom įdomiai!

„Liekam namie, nevalgom pastoviai“ – graikai netruko perfrazuoti šalies Sveikatos ministerijos platinamą šūkį „Liekam (gyvenam) namie“, graikiškai – 'menume spiti' (gr. μένουμε σπίτι). Nes, kaip viename forume taikliai parašė Kretos lietuvė Viktorija, likus namie sunku susilaikyti nedarinėjant šaldytuvo 😄


Ir ne jai vienai! Todėl prie simpatiško rožinio „Liekam namie“ namuko, kuris iššoka praktiškai kiekviename didžiajame Graikijos interneto portale ir kurį dabar pridėjau prie kiekvienos nuotraukos, netruko atsirasti šmaikštus papildymas: „...nevalgom pastoviai“, graikiškai – 'den trome sinechja' (gr. δεν τρώμε συνέχεια).


Greitai supratę, kuo gali baigtis šaldytuvo darinėjimas, mudu su žmona dar labiau papildėm graikiškąjį šūkį: „Liekam namie, nevalgom pastoviai – valgom įdomiai!“ Ir štai prašom – dalinuosi keliais pastarųjų dienų gastronominiais atradimais, kuriuos sukūrėme per savaitę tik kartą iškeldami koją iš namų Kretoje – tam, kad nuvažiuotume iki Herakliono ūkininkų turgaus ir į šalia esančią maisto prekių parduotuvę, kurioje, beje, yra visko, ko širdis geidžia.


'Fusili' makaronai (palaikom Italijos maisto pramonę!) pomidoriukų ir paprikų padaže su avokadu, kalendra ir kaparėliais. Netikėtai labai skanus derinys!

Avokadų salotos su jūros dumbliais ir sezamais bei baklažanų sriuba–troškinys.

Šviežutėlis avies pieno varškės tipo sūris 'mizithra' su saulėje džiovintais pomidorais, šlakeliu alyvuogių aliejaus ir išgarintais jaunais brokoliais.

#manokreta #būkimesveiki #liekamnamie #Kretosvalgiai #imunitetas #alyvuogiųaliejus #valgomįdomiai #AudriusManoKreta

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.