google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Skaniausias tunas Kretoje

– Pasakyk tu man, kodėl tik Libijos jūros pakrantės tavernose galima gauti tokio šviežio tuno? 🐟 Šiaurinėje salos pakrantėje prie Kretos jūros dar niekada neteko ragauti tokio šviežumo. Atrodo, kad jis iš jūros buvo ištrauktas va ką tik! – pietaudamas su bičiuliais neiškenčiau nepaklausęs.


– Todėl, kad prie Libijos jūros Kretos pakrantė staigiai gilėja ir žvejams nereikia plaukti labai toli ieškoti tokios stambios žuvies kaip tunas – juos jie traukia praktiškai prie pat kranto. Poilsiautojams gal ir nepatinka didelis gylis prie pat kranto, bet žvejams – net labai, – paaiškino man virtuvės šefas Haris.

Sėdėjom prie stalo keturiese ir nė vienas nepasigailėjom, kad bendriems pietums užsakėm net du patiekalus iš šviežio tuno – karpačio salotas ir ant grotelių keptą filė. Žiūriu dabar į šitas nuotraukas ir taip norisi pakartoti! 🤤 🥗


#manokreta #atostogosKretoje #Kretosvalgiai #tunas #Kretostunas #jūrosgėrybės #žuvis #ekskursijosKretoje #vasaraKretoje

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.