google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Tsoutsouras

Ypatingų gydomųjų savybių turintis jūros vanduo – Tsoutsouras paplūdimyje pietų Kretoje. Salos gydytojai rekomenduoja plaukioti šiuose vandenyse norint stiprinti kaulus, raumenis, sausgysles, gydant ortopedinius sutrikimus. Nustatyta, kad Tsoutsoure yra unikalus druskų ir jodo santykis, kuris padeda stiprinti organizmą.

Tsoutsouras apgaubtas legendomis apie drakonus ir laukines pabaisas, pasakojimais apie juoduosius archeologus, senovinius prakeikimus ir šiomis dienomis stebinančius paradoksalius reiškinius. Sakoma, kad čia tvyro labai stiprūs energetiniai laukai, kurie driekiasi link šalia esančių Asterousios kalnų, į vadinamąjį kretietišką Bermudų trikampį. Tsoutsouras yra rytinis šio trikampio kampas. Archeologai šalia Tsoutsouro ir jo vandenyse atrado antikinio Inatos miesto griuvėsius. Žinoma, kad šiame mieste ir aplink jį esančiuose urvuose buvo garbinama Eileithyia, gimdyves ir naujagimius globojusi deivė. Tą liudija rastos nėsčiųjų moterų figūrėlės, indai su sekso scenų piešiniais, simboliniai juvelyriniai dirbiniai. Dabar šalia Tsoutsouro paplūdimio iškilę nedideli viešbutukai, kuriuose galima apsistoti norint pabėgti nuo turistinių kurortų šurmulio ir pajausti ypatingą šios vietos dvasią. Juolab, kad paplūdimys čia – didelis ir visada praktiškai pustuštis. #manoKreta #atostogosKretoje #Kretospeizažas #Kretospaplūdimiai #kalnai #Kretoskalnai #tarpekliai #Kretostarpekliai #Kretosistorijos #Tsoutsouras #Bermudųtrikampis

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.