google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Trumai Kretoje

Trumai – brangiausi grybai pasaulyje – auga Kretoje!

Kovo mėnesį pats jų rinkimo įkarštis. Likimas mane suvedė su vienu kretietiškų trumų rinkėju, kuris šiuos grybus pjaustė kaip bulves ir apvoliojęs miltuose kepė įkaitintame aliejuje.

Tai nebuvo baltieji trumai, kurių vienas gramas gali kainuoti 150 eurų, bet neabejotinai tai buvo vienas brangiausių užkandžių, kurį teko valgyti Kretoje tokiais kiekiais. Įprastai pietų Europoje nedideliais trumų gabaliukais skaninamas alyvuogių aliejus, italai jų dėl kvapo ir skonio deda į makaronų patiekalus, o kretiečiai... kaip visada – nesismulkina.

Beje, vaišingasis trumų žinovas taip ir neatskleidė, kur yra didžiausia tikimybė rasti šių grybų. Tepasakė, kad jie Kretoje auga daug kur, tereikia žinoti kaip pamatyti po žeme pasislėpusį gumbą. #manoKreta #atostogosKretoje #maistasKretoje

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.