google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Topolia Tunelis

Į populiarųjį Elafonisi paplūdimį Kretoje iš Chanios miesto vėl galima važiuoti per nedidelį, bet įspūdingą Topolios tunelį.

Jis – pats seniausias saloje: XX amžiaus pradžioje paties Graikijos ministro pirmininko Eleftherio Venizelo įsakymu tunelis kalne prie Topolios tarpeklio buvo iškirstas darbininkų rankomis be jokios technikos – tik su kirtikliais, o sutvirtintas plytomis. Pastaraisiais metais dėl remonto darbų ir šalia jo padažnėjusių akmenų griūčių, tunelis būdavo dažnai uždarytas. Dabar eismas visiškai atstatytas. 100 metrų ilgio siauras vienos eismo juostos tunelis pravažiuojamas vos per 15 sekundžių, bet ir jų užtenka neužmirštamam įspūdžiui. #manokreta #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #Chania #Chanijosregionas #Elafonissi #Elafonissipaplūdimys #Topolia #Topoliatunelis

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.