google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Tarp Kretos ir Elektrėnų

Lietuva? O taip, žinau, buvau! Vilnius, Trakai, Elektrėnai...“ – vos nenukritau nuo kėdės po tokių pagyvenusio kretiečio Apostolo žodžių. Nenuostabu, jei koks nors Lietuvoje besilankęs graikas prisimena Vilnių, Trakus, Kauną ar Klaipėdą. Bet kokie vėjai galėjo atpūsti kretietį į Elektrėnus – mano gimtąjį energetikų miestelį?! O dar labiau glumina tai, kad Elektrėnus žinantį Apostolą sutikau ne kažkuriam Kretos mieste, o paprastam salos kaime prie Psiloričio kalnų!

Ledo rūmuose buvau. Lankiausi ir elektrinės patalpose įrengtose pirtyse su kaskadomis, kur tais laikais ne kiekvienas galėjo patekti. Ir jachtų klubą mums aprodė, – porino Apostolos. – Keliavau į Lietuvą su inžinierių grupe, o Elektrėnuose mus visur vedžiojo vienas entuziastas, kurio dėka ir tie ledo rūmai pastatyti. Tik neatsimenu jo vardo, berods, jis labai graikiškas – gal Leonas...“


Turbūt Kretos istoriją geriau žinau nei gimtųjų Elektrėnų, nes iš to meto iškilių elektrėniečių pamenu tik Lietuvos elektrinės diretoriaus Prano Noreikos pavardę. Lendu į internetą. Ir štai prašom – Elektrėnų kultūros centro svetainėje randu sakinį: „Ledo arenos statybas inicijavo elektrinės statybos ir remonto baro viršininko pavaduotojas, žiemos sporto šakų entuziastas Leonas Valinevičius ir Elektrėnų garbės pilietis Pranas Noreika“.


Ir ką čia bepridursi. Belieka tik nusifotografuoti su Apostolu ir siųsti pačius šilčiausius linkėjimus iš Kretos į gimtuosius Elektrėnus! #manokreta #atostogosKretoje #susitikimaiKretoje #Elektrėnai

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.