google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Netikėtas susitikimas Heraklione

Lenkiu galvą prieš šį žmogų ir dėkoju likimui (ir žmonai Jurgitai) už šią nuotrauką. Psarantonis – Kretos balsas ir dvasia.

Nuo jo muzikos šiurpsta oda, o mintys išskrieja aukštyn į Kretos kalnus. Tik paklausykite: https://youtu.be/heWLnEDzkkE


Psarantonis, arba tiksliau Antonis Xylouriskretietiškos muzikos kūrėjas bei atlikėjas, liaudies dainius, jau daugiau negu 50 metų populiarinantis Kretos muziką visame pasaulyje: jis yra koncertavęs Niujorko rotušės koncertų salėje, Amsterdamo karališkoje filharmonijoje, Sidnėjaus ir Brisbano koncertų salėse, buvo garbingas Londono roko festivalio „All Tomorrow's Parties“ svečias. Jo muzikos instrumentas – kretietiška lyra – saugomas pirmajame viso pasaulio muzikos instrumentų muziejuje Fynikse (JAV). Šiemet jam sukanka 74-eri, o jis vis dar koncertuoja tiek Kretoje, tiek Graikijoje, tiek visame pasaulyje.


Psarantonį sutikome vaikštinėjantį Kretos sostinės Herakliono gatvėmis ir nusprendėme, kad negalima praleisti progos jam paspausti rankos bei padėkoti už tą muziką, kuria jis gyvena ir dalijasi su kitais. #manokreta #atostogosKretoje #susitikimaiKretoje #Psarantonis #AntonisXylouris #kretietiškamuzika

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.