google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Su „Baltic Clipper“ merginomis

Nuotrauka daryta 2002 metais. Juostiniu fotoaparatu (apie skaitmeninį tada tik pasvajoti galėjau). Per nerealų Kretos pažinimo turą, į kurį kelionių agentūra „Baltic Clipper“ išsiuntė tris žavias savo darbuotojas: Daivą (ji man iš dešinės), Iriną (ji man iš kairės) ir Jurgitą, su kuria vėliau susituokėme (ji fotografuoja, nes asmenukių tada niekas dar nebuvo sugalvojęs). Dėkui „Baltic Clipper“, kad tuomet man leido „prisiklijuoti“ prie trijų merginų komandos, nes ta kelionė buvo vienas iš didžiausių stimulų pradėti domėtis Kreta.

Šiemet sukanka 20 metų, kai 1998-aisiais kelionių agentūra „Baltic Clipper“ suorganizavo pirmąsias poilsines keliones į Kretą su tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus į Heraklioną. Tas pirmąsias keliones ir prisiminsime šį savaitgalį per turizmo parodą „Adventur 2018“: sekmadienį, sausio 28 d. 12 val. į antrąjį pokalbį apie Kretą pakviečiau ligi šiol kelionių agentūroje „Baltic Clipper“ dirbančią Daivą. Kalbėsimės, kokia Kreta buvo tada, kokia dabar ir kodėl sala jau 20 metų tokia mėgstama keliautojų iš Lietuvos.

Iki pasimatymo parodoje „Adventur 2018“, kuri Vilniaus parodų rūmuose „Litexpo“ vyks sausio 26-28 d.: MANO KRETĄ tomis dienomis rasite „Baltic Clipper“ stende. Išsamiau: https://www.facebook.com/events/407000209728652. Iki susitikimo! #manokreta #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #BalticClipper #Adventuras

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.