google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Spinalonga, Sidero pusiasalis ir visos trys Dionisijos salos

Retai galima išvysti tokį vaizdą žvelgiant į Spinalongos salą nuo Mirabelo pusiasalio kalvų. Kuo jis ypatingas? Matosi pats ryčiausias Kretos kraštas: Sidero pusiasalis ir visos trys Dionisijos salos: Gianisada, Dragonada ir Paksimada.

Iki jų nuo Spinalongos – mažiausiai 50 km, horizonte jos išnyra tik esant labai vaiskiam orui. Todėl kai su vienais savo keliautojais atsidūriau ant Mirabelo pusiasalio kalvų pamačiau trokį peizažą, ne kartą pakartojau: „Mėgaukitės vaizdu. Jį tenka pamatyti ne kiekvienam ir ne kasdien“. #manoKreta #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #Kretospeizažas #Spinaloga #Sideropusiasalis #Dionisijossalos

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.