google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Senovinė ryla Heraklione

Keista būtų, jei per Kalėdas Heraklione nesigirdėtų rylos – senovinių sukamųjų vargonėlių, griežiančių tą pačią nostalgišką melodiją iš XX a. vidurio.

Kostiumu ir skrybėle pasidabinęs rylininkas Spiros visada per šventes išstumia savo seną muzikos instrumentą į pėsčiųjų gatves ir suka jo rankenėlę, sukurdamas nepaprastą atmosferą Kretos sostinės centre. Užkalbintas Spiros per daug neatvirauja, bet atskleidžia savo rylos amžių – pasirodo, ji buvo pagaminta 1942-aisiais. Ji vyresnė už patį Spirą, bet vis dar skamba! #manokreta #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #Kretosistorijos #žiemaKretoje #HeraklionasKreta #Heraklionas #ryla

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.