google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Senieji Fortai

Lipti ant kalvos anksti ryte vien tik pasitikti saulės – kažkaip neįdomu. Kur kas įdomiau žinoti, kad užlipęs ant kalvos ne tik saulę pasitiksi, bet ir ką nors rasi – pavyzdžiui, senojo forto griuvėsius, menančius Osmanų imperijos okupacijos metus Kretoje: XIX amžiuje jų saloje buvo pastatyta apie 150, siekiant griežčiau kontroliuoti salos gyventojų judėjimą ir turėti įtvirtinimus sukilimų metu.

Tačiau kretiečių laisvės troškimas buvo stipresnis už bet kokius fortus: iš Osmanų imperijos galybės liko tik griuvėsiai – tokie kaip šie, nebyliai žvelgiantys į Psiloričio kalnus. #manokreta #ekskursijosKretoje #Kretosfortai

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.