google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Vėl Santorinas! 2020-jieji

Vėl Santorinas! ☀️ Ne tik vienai, bet ir dviem dienoms! Kadangi kelionės iš Kretos į Santorinį yra vienos populiariausių, sėdom su partneriais ir aptarėm visus galimus variantus norintiems pamatyti šią nuostabią salą.Taigi, naujausi pasiūlymai žavingoms kelionėms iš Kretos:


⛵️ 1 DIENOS EKSKURSIJA Kaina – nuo 125 Eur vienam asmeniui. Į kainą įskaičiuoti katamarano bilietai iš Herakliono uosto Kretoje į Santorinį ir atgal (jis plaukia apie 2 val. į vieną pusę), ekskursija Santorinyje aplankant magiškai gražius Oios ir Firos miestelius, pervežimai Kretoje iš viešbučio į Herakliono uostą ir atgal.

Ekskursijos iš Herakliono apskrities kurortų (Amudara, Gouves, Hersonisos, Stalida, Malia, Sisi) organizuojamos kasdien, išskyrus sekmadienius. Ekskursijos iš Retimno apskrities kurortų (nuo Retimno miesto iki Bali ir Fodele) – antradieniais ir šeštadieniais. Ekskursijos iš Agios Nikolaos apylinkių (Elounda, Istron, Agios Nikolaos) – penktadieniais.

⚓️ 2 DIENŲ EKSKURSIJA Kaina – nuo 160 Eur vienam asmeniui. Į kainą įskaičiuoti katamarano bilietai iš Herakliono uosto Kretoje į Santorinį ir atgal (jis plaukia apie 2 val. į vieną pusę), vienos dienos ekskursija Santorinyje aplankant Oios ir Firos miestelius, pervežimai Kretoje iš viešbučio į Herakliono uostą ir atgal, nakvynė Santorinyje šalia sostinės Firos, pusryčiai viešbutyje (už papildomą mokestį galima keisti nakvynę). Antrą kelionės dieną – laisvas laikas, jam turiningai praleisti tie, kas įsigis ekskursiją per MANO KRETĄ, gaus veiklos planą su GoogleMaps nuorodomis. Tiek vienos, tiek dviejų dienų ekskursjos iš Kretos į Santorinį vedamos anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų kalbomis. Esant didesnei kaip 10 keliautojų grupei už papildomą mokestį galiu pasiūlyti ekskursiją lietuvių kalba. Taip pat lietuvių kalba galiu pravesti savo asmeninę ekskursiją į Santorinį, apie kurią plačiau galite paskaityti čia: https://www.manokreta.lt/santorinis-asmeniskai

👉 REZERVUOKITE EKSKURSIJAS IŠ ANKSTO Jei norite per savo atostogas Kretoje aplankyti Santorinį, ekskursijas rezervuokite likus bent 1-2 savaitėms iki atostogų. Nes tuo metu, kai atvyksite į Kretą, gali būti, kad nebus vietų! Nes šios ekskursijos itin populiarios, šiemet iš Kretos į Santorinį ir atgal plaukioja tik vienas greitaeigis katamaranas ir pagal Graikijos vyriausybės sprendimą dėl Covid-19 plitimo jame gali būti užimta ne daugiau kaip 60 proc. vietų. Jeigu Jus domintų vienos ar dviejų dienų ekskursija į Santorinį, rašykite MANO KRETAI jau dabar feisbuko žinute, el. paštu manokreta@gmail.com arba per www.manokreta.lt/santorinis užklausas.

Smagių atostogų Kretoje su pasiplaukiojimu į Santorinį! 🌞 🌊 💦


#santorini #santorinas #santorinis #manokreta #AudriusManoKreta #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #poilsis #kelionės #videoSantorinis #atostogosGraikijoje #mesgyvenamekretoje #keliauk #atostogos

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.