google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Roka tarpeklyje

Neištyrinėtų Kretos tarpeklių sąrašas jau trumpesnis: balandžio pabaigoje vyriška lietuvių kompanija nusileido į Roka tarpeklį, kurį dar žiemą įtraukiau į sąrašą tų salos vietų, kurias norėčiau šiemet aplankyti per MANO KRETOS atradimų žygius. Dar prieš atostogas Kretoje mano geras pažįstamas bendrapavardis Mindaugas Morkūnas (kodėl mudviejų pavardės vienodos, matyt, žino tik mūsų proproseneliai) išreiškė norą kartu su septynmečiu sūnumi Justu pirmąkart leistis į ne itin sudėtingą žygį kokiu nors tarpekliu.

Gavę žmonų palaiminimus leidomės ten, kur nė vienas iš mūsų nėra buvęs – į Roka tarpeklį šiaurės vakarų Kretoje, netoli Kissamos uosto. Ėjimas nebuvo sudėtingas, daugiausiai vingiavo tarp įvairaus dydžio akmenų sangrūdų. Iš viso kelyje užtrukome keturias su puse valandos, mėgaudamiesi laukinės Kretos vaizdais. Ir, berods, vaikščiojimo manija užkrėtėme jauniausią žygio dalyvį Justą, nes jis kitą dieną tėčio Mindaugo klausė, kada vėl eis į kalnus. Apie Rokos apylinkių šlovingąją praeitį daugiau galite paskaityti čia: https://goo.gl/QbffVL #manoKreta #atostogosKretoje #Kretospeizažai #kalnai #Kretoskalnai #tarpekliai #Kretostarpekliai #Roka

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.