google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Kretietiški raudonėliai

Kretietiški raudonėliai žydi ne rausvai violetiniais, o baltais žiedais – jais dabar nusėti salos kalnų šlaitai. Be šio prieskonio neįsivaizduojama Kretos virtuvė: kai kurios šeimininkės raudonėliais gardina ne tik garsiąsias graikiškas salotas, bet apskritai visus patiekalus. Jo net deda į saldžius kepinius ar desertus.

Raudonėlių lapai ir pumpurai nuo seno naudojami ir liaudies medicinoje, nes juose gausu eterinių aliejų bei askorbo rūgšties. Iš šio augalo kretiečiai gamino ir gamina tonizuojančius, nuskausminančius, antiseptinius, virškinimą skatinančius preparatus. Raudonėlių tinktūra naudojama kosuliui, reumato skausmams, migrenai malšinti, nervams raminti, apetitui skatinti. #manoKreta #atostogosKretoje #Kretosaugalai #vaistiniaiaugalai #Kretosgėlės #raudonėliai

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.