google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Pusryčiai pas Ifigeniją

„Vakar pažadėjau, kad galėsiu patiekti pusryčius, o paskui pati išsigandau: ar tikrai turiu ko nors šaldytuve“, – nuoširdžiai savo nuogastavimais dalinosi nedideliame Asterousios kalnų kaime pietų Kretoje esančio viešbutuko savininko dukra archaišku graikišku vardu – Ifigenija (jos vardas reiškia „gimusi stipri“).

Parduotuvės kaime nėra, artimiausia – už valandos kelio automobiliiu. Todėl kaimo gyventojai sutarę, kad niekas po vieną apsipirkinėti nevažinėja, o susižino, kam ko reikia, sėda keliese į automobilį ir keliauja pasipildyti atsargų. Tokia apsipirkimo kelionė turėjo būti kaip tik po mūsų viešnagės.

Nepaisant to, Ifigenija surezgė puikius pusryčius: ant stalo buvo pyragėlių, duonos, sūrio, sviesto, pieno, pomidorų su paprikomis, ką tik nuskintų slyvučių, o taip pat medaus ir figų, vyšnių, apelsinų uogienų gyvenimui pasaldinti. Gražiai paserviravo ir prašom – beveik puota! #manokreta #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #Kretosvalgiai #maistasKretoje #Asterusia #Asterusioskalnai #pusryčiaikalnuose #Ifigenija

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.