google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Kitoks, požeminis pasaulis

Tai kitas pasaulis. Požeminis Kretos pasaulis, į kurį reikia pasiryžti įžengti. Bet kai nugalėjęs visas baimes įžengi į jį, pasijunti tarsi pasakoje. Pirmąkart į masiniam lankymui nepritaikytą, bet ir neuždarą Doksa urvą vidurio Kretoje nosį įkišau 2014-ųjų pavasarį ir nuo to laiko ieškojau progos bei kompanijos nueiti iki jo pabaigos – apie 100 metrų į kalno vidų. Bendrininkų susirasdavau, bet jie sukdavo atgalios, vos prisiartindavome prie siauriausios urvo vietos, kurioje praktiškai reikia šliaužti pilvu. Pasirodo, uždarų patalpų ir nežinomybės baimė gali įveikti net pačius drąsiausius.

Bet štai neseniai su Kretoje poilsiavusiais Artūru bei Edmundu pasiekėme Doksos dugną. Ir atsidūrėme motulės gamtos sukurtame pasakiškame pasaulyje. Pasirodo, visai netoli už siauriausios urvo vietos – didžiulė erdvė su kvapą gniaužiančiu dekoru, kurį suformavo tūkstantmečiais augantys stalagmitai ir stalaktitai, padabinti smulkių kristalų blizgesiu. Sunkiausia buvo nufotografuoti tą grožį. Keli kadrai pavyko. #manoKreta #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #kalnai #Kretoskalnai #Kretosurvai #Doksa

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.