google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Popietinis poilsis judrioje gatvėje

Guli sau šunelis ir vargo nemato – vidury judrios Dedalu pėsčiųjų gatvės pačiame Herakliono centre priešais garsųjį Morosini fontaną. Ar tai benamis šuo? Ne! Tai – miesto šuo, kuriuo rūpinasi visi miestiečiai. Tokių visuotinų augintinių – ne vienas. Ir niekam jie netrukdo.

Tegu sau miega, juk galima apeiti.


Pasakykite, kuriame kitame Europos krašte galima pamatyti benamį miesto šunį gulintį ant įėjimo į drabužių parduotuvę?! Ir niekas jo neveja: nei pirkėjai, nei pardavėjai. Tegu sau guli!

Vaizdelis užfiksuotas Kretos sostinės Herakliono centre siekiant ne parduotuvę reklamuoti, o kretietišką atsipalaidavimą iliustruoti. #manokreta #atostogosKretoje #ekskurijosKretoje #istorijosKretoje #Kretosistorijos #Kretosgamta #Kretosgyvūnai #Heraklionas

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.