google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Pomidorai 2018

Atsisveikinimas su Kretos pomidorais. „Tai paskutiniai saulėje prinokę pomidorai, iki gegužės pomidorų su alyvuogėmis manęs neprašyk – jų mano tavernoje nebus!“ – kaip kirviu nukirto bičiulis Jorhas, kai užsukęs pas jį vėl paprašiau kažko kretietiškai paprasto – pavyzdžiui, pomidorų su alyvuogėmis.

Pirmąją Kretos daržovių ir vaisių sezoniškumo pamoką iš jo gavau beveik prieš keturis metus, apie tuometinius pomidorinius atradimus galite paskaityti čia: https://goo.gl/HkRcUS.

Nuo to laiko puikiai žinau, kad rudens pabaigoje baigiasi pomidorai, vietą užleisdami kopūstams, morkoms, burokėliams, žieminiams kalnų ir daržų žolynams. Nors salos ūkininkų turguose labai vilios raudonskruosčiai šiltnaminiai vasarinių pomidorų broliai, teks kažkaip susilaikyti, nes, kaip sako bičiulis Jorhas: „Jeigu pomidorai žiemą neauga, vadinasi, jie žiemą – nevalgomi“. Tad iki pasimatymo pavasarį, raudonskruosčiai! 🍅🍅🍅

#manokreta #Kretosvalgiai #maistasKretoje #pomidorai #Kretosdaržovės

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.