google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Pirmas skrydis į Kretą

„Mačiau, kad skrendate tuo pačiu reisu į Kretą, bet pasikuklinau prieiti pakalbinti...“ ✈️ Tokius ar panašius žodžius iš keliautojų su girdėjęs ne kartą, kai mus galiausiai suvesdavo likimas. Rytoj, liepos 1 d. keliausiu pirmuoju šiemet tiesioginiu „Ryanair“ skrydžiu iš Vilniaus į Chanią Kretoje, tad raginu bendrakeleivius nesikuklinti! Kadangi oro uoste ir lėktuve visi būsime su kaukėmis, štai prašom vaizdas indentifikacijai – mane atpažinsite iš Graikijos vėliavos spalvų kaukės ir ryškios lietuviškos trispalvės apyrankės 🇬🇷🇱🇹 (už indentifikacinį rinkinį ačiū Jewels By Edora).


Kretiečiai kuklumo nelaiko didele dorybe, juolab bendraujant – joks kuklumas jiems nesutrukdys kalbinti, kalbėtis, kalbėti. Tad bendraukime! Jei turite kokių klausimų dėl Kretos, tiesiog prieikite ir klauskite. O jeigu Jūsų skrydis vėliau nei liepos 1 d., klausimus siųskite feisbuko žinute, per www.manokreta.lt užklausas ar el. paštu manokreta@gmail.com – mielai padėsiu susiplanuoti artėjančias atostogas Kretoje: nuo apgyvendinimo ir autonuomos iki kelionių ir išskirtinių ekskursijų po salą.


Iki susitikimo Kretoje! 🙂⛱☀️ #manokreta #AudriusManoKreta #skrydžiai #kreta #gidaskretoje #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #autonuomaKretoje #graikija #atostogos #kelionės #poilsis #mesgyvenamekretoje #Kreta2020

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.