google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Picos Kretoje

„Kretoje maistas neskanus, net picos pas juos neskanios“, – dažnai prisimenu šią vienos turistės frazę pradėdamas pasakoti apie kretietišką virtuvę: vis pabrėžiu, kad kur jau kur, o Kretoje ne picas reikia ragauti, o šimtus skirtingų patiekalų, kuriais garsėja kretietiška virtuvė.

Bet dabar, kai apsilankiau „Ariadni“ tavernoje pietų Kretos kaime netoli garsaus Matalos paplūdimio, pasitaisau: ir picas Kretoje reikia ragauti! „Ariadni“ šefas Manolis žino, kaip iškepti picą, kokios net picų tėvynėje Italijoje ne visur gausi paragauti.

Apie jį pasakoju čia >>, o kol kas... alyvuogių aliejumi šlakstome picą su jūros gėrybėmis ir sakome „Skanaus!“ #manokreta #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #Kretosvalgiai #maistasKretoje #pica #Kretospica #tavernosKretoje #užeigosKretoje #kavinėsKretoje

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.