google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Smalsus peliukas Kretos cerkvėje

Jis gyvena cerkvėje. Ir ne bet kokią savo būstui pasirinko – seną, bizantinę, pietinės Kretos pakrantėje pastatytoje prieš kokius 900-1000 metų: ant sienų dar galima įžiūrėti freskų fragmentus, kuriuos istorikai datuoja vėlesniu laikotarpiu – XIV amžiumi.

Bet cerkvės gyventojui mažiausiai rūpi tų freskų amžius. Labiau jį domina tie, kas į cerkvę užeina – dėl cerkvės nuošalumo čia žmonės lankosi retai, todėl svečių jis nesišalina, o smalsiai juos nužiūrinėja. Ir tik paskui prisiminęs savo pelišką prigimtį slepiasi kur nors tarp šventųjų ikonų.

Tiesą pasakius, tai buvo pirmas kartas, kai susidūriau su tokiu peliuku, kuris vienu momentu smalsiai mane apžiūrinėjo ir niekur neskubėjo slėptis, nors vienas nuo kito buvome per ištiestos rankos atstumą. Net papozavo kelioms nuotraukoms:

Matyt, toje senutėlėje bizantinėje cerkvėje jis jaučiasi šeimininku. #manoKreta #atostogosKretoje #Kretosistorijos #cerkvėsKretoje #cerkvėKretoje #videoKreta

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.