google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Nežemiškas peizažas – iš Kretos

Šis nežemiškas peizažas – iš Kretos! Ir nereikia kopti aukštai į kalnus, norint pamatyti stulbinantį geologinį fenomeną. Tai – Komolithi balto molio kalvos Tyflos upės slėnyje vakarų Kretoje, visai netoli Potamidos kaimo, pro kurį į Elafonisi paplūdimį pravažiuoja tūkstančiai poilsiautojų net neįtardami, kad trumpam pasukus iš kelio galima atsidurti kitoje planetoje.

Komolithi kalvos šiek tiek primena Kapadokiją Turkijoje, tačiau unikalu yra tai, kad visiškai šalia jų – daug žalumos, vešlūs žemdirbių daržai ir sodai, vandenį gaunantys iš Tyflos upės. Panašių geologinių darinių galima užtikti tik visiškai kitame Kretos kampe – prie pietryčių Kretos kranto esančioje Koufonisi salelėje. #manokreta #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #Kretospeizažas #Komolithi

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.