google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Patiekalo pavadinimas nežinantiems

Pasiklydę vertime – geriausias apibūdinimas kai kurių Kretos tavernų valgiaraščiams. Skaitykite angliškąjį stulpelį dešinėje ir pasakykite, koks mėsos patiekalas yra 'Den ksero'? Nežinote? Ir tavernos savininkas nežino, nes 'Den ksero' (gr. δεν ξέρω) graikų kalba reiškia 'Nežinau'.


Sudarinėdamas meniu jis, matyt, ilgai laužė galvą, kaip angliškai pavadinti 'pansetą' (gr. πανσέτα), t.y. iš kiaulienos papilvės ruošiamą kepsnį, bet galiausiai pasidavė ir parašė 'Den ksero'. Tai ar norėtumėt paragauti 'Nežinau'? #manoKreta #atostogosKretoje #istorijosKretoje #Kretosistorijos #maistasKretoje #Kretosvalgiai

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.