google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

„Pasaulio lietuvių žinios“misija vieši Kretoje

Jie keliauja, kad viso pasaulio lietuviams (ir ne tik jiems) primintų: kitais metais Lietuva minės valstybės atkūrimo 100-metį! Su tokia žinute jie per Latviją, Lenkiją, Didžiąją Britaniją, Airiją, Belgiją, Prancūziją, Vokietiją ir Italiją galiausiai atvyko į Kretą!

Išeivijai skirto nacionalinio transliuotojo televizijos kanalo LRT LITUANICA laidos „Pasaulio lietuvų žinios“ prodiuserių Vladas ir Irma po Europą keliauja specialiai šiai misijai paruoštu automobiliu, papuoštu lietuviška atributika, todėl nori nenori traukia žvilgsnius. Kretoje pavymui jiems nykščius į viršų kelia ne tik vietiniai kretiečiai, bet ir saloje besiilsintys turistai iš viso pasaulio.


Vlado ir Irmos tikslas – iki Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio (t.y. iki 2018 metų vasario 16 d.) sukurti dokumentinius filmus apie 44 lietuvių bendruomenių ir kitų lietuvių organizacijų istoriją bei dabartį. Tikriausiai vienas filmas arba jo dalis bus skirta pasakojimui ir apie Kretos lietuvius. Laikas parodys. Belieka jiems palinkėti gerų kūrybinių idėjų ir gerų kelionių lankant po visą pasaulį išsibarsčiusius lietuvius.


Išsamiau apie LRT LITUANICOS žygį per pasaulio lietuvių bendruomenes sužinosite http://pasauliolietuviuzinios.lt/ #manokreta #atostogosKretoje #istorijosKretoje #Kretosistorijos #susitikimaiKretoje #pasauliolietuviųžinios

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.