google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Pas žvejį Niką

„Kiek tam žmogui reikia: širdžiai mielos vietos, geros draugijos, skanių užkandžių ir talpios spintutės atsargoms“,

pamenu, kaip prieš du metus savo požiūrį į gyvenimą dėstė žvejys Nikas, viename Kretos paplūdimių turintis savo valtį ir apvalų stalą su akmeniniais suolais po senu eglūnu. Ten pat – ir spintutę su visu savo turtu. Per dvejus metus niekas nepasikeitė. Viskas vietoj: ir valtis, ir eglūnas, ir stalas su suolais. Ir spintutė. Tik dėdės Niko teko palaukti. „Neatsimenu tavęs, – pasikasė pakaušį žvejys, kai palinkėjau jam geros dienos. – Daug žmonių čia praeina, visų neprisiminsi. Bet kai būsi vienas ir tau reikės kompanijos, užsuk su vaišėmis mano spintutei: pasikalbėsim“.


Užsuksiu. Jei ne šiemet, ta po metų ar dviejų – kažkaip jaučiu, kad baltaūsis paplūdimio filosofas niekur nepradings.

Kreta. Paplūdimys. Beveik laukinis. Žvejo valtis jame. Priešais valtį – stalas su akmeniniais suolais po senu eglūnu. Ant stalo – druska ir šis tas prie druskos. Šalia eglūno – tarp akmenų įmontuota spintutė su burbančiu radijumi ant viršaus. O spintutėje – ir lėkštės, ir užkandukai, ir buteliukai su įvairiausiais skysčiais. Viskas atvira, neužrakinta, nepaslėpta – lygiai taip pat, kaip ir prieš du metus, kai pirmą kartą susipažinau su žveju Niku.

Palauksiu jo. Jei niekas nepasikeitė per porą metų, ne kur jis dėsis – netrukus pasirodys. #manokreta #atostogosKretoje #ekskursijosKretoje #Kretospeizažas #Kretospaplūdimiai #paplūdimys #videoKreta

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.