google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Papakefala: kvapą gniaužiantys vaizdai į Baltuosius kalnus

Lengvas pasivaikščiojimas ir nepakartojami vaizdai – toks būtų taikliausias neseniai sužymėto tako į Papakefala viršūnę (1015 m) Kretos Baltuosiuose kalnuose apibūdinimas. Ėjimas trunka tik pusantros valandos pėsčiomis iš Agios Ioannis kaimo Sfakijoje: takelis per Kormokopos mišką vingiuotas, bet labai gerai ir gana šviežiai sužymėtas raudonais ir geltonais taškais.

Pasiekęs Papakefala viršūnę atsiduri ant Eligijo tarpeklio krašto, nuo kur atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai į Libijos jūrą, Agii Roumeli kaimą ir Baltuosius kalnus išraižiusius tarpeklius. #manokreta #atostogosKretoje #kalnai #Kretoskalnai #tarpekliai #Kretostarpekliai #Papakefala #Baltiejikalnai

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.