google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Norai pildosi!

– Kaip dabar tiktų tas arbūzas, kurį nusipirkome Herakliono turguje, – svajingai nutęsė Virginijus iš kuprinės traukdamas buteliuką naminės vynuoginės, kurios dar iš anksčiau buvau įdavęs kelionei. Stengdamasis išvengti trumpalaikių liūčių, kurios karts nuo karto vis dar paprausia Kretą, jį kartu su žmona Gražina, jųdviejų keturiais draugais – Rita, Daiva, Modestu, Nerijumi – ir prie jų prisijungusia keliautoja Milda nusivedžiau pasivaikščioti ant Nisos smiltainio kyšulio prie garsiojo Matalos paplūdimio. Nes ten įspūdingi skardžiai, dar įspūdingesni vaizdai į Paksimadžių salas bei Sideropetra pusiasalį ir slaptieji hipių urvai, kurių taip ir nepamato didžioji dalis Matalos svečių patingėdami kiek paklaidžioti Nisos takeliais.

– Virginijau, juk žinote: Kretoje svajonės pildosi! Jei norite arbūzo, bus arbūzas, – pasakiau iš savo kuprinės traukdamas prinokusį raudonvidurį. Tą patį, kurį pakeliui į Matalą nusipirkome stabtelėję Herakliono ūkininkų turguje. Tą patį, kurio nuotrauką rasite čia: https://goo.gl/INqD3l


– Dar niekada nevalgiau arbūzo, sėdėdamas ant skardžio krašto su tokiu fantastišku vaizdu ir tokia gera vynuogine, – jau nepamenu kas pasakė šiuos žodžius, bet pamenu, kad jam pritarė visa kompanija. Vien tik dėl to buvo verta gerą valandą ant pečių nešiotis arbūzą :)


Beje, Gražina su manimi kaip asmeniniu gidu keliavo jau trečius metus iš eilės: užpernai – su dukra Gabriele, pernai – su Virginijumi, šiemet – vėlgi su vyru ir su visu būriu draugų. Ir dar keliaus. Nes po kelionės į nepažintą Matalą Virginijus buvo griežtas: „Laukite, mes sugrįšim! Nes Kreta nesiliauja stebinti“. #manokreta #atostogosKretoje #istorijosKretoje #Kretosistorijos #susitikimaiKretoje

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.