google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Nijolės ir Pauliaus kelionės Kretoje

Nijolė ir Paulius gautų 10 su pliusu, jei rašyčiau pažymius už mano sudarytų atostogų planų Kretoje vykdymą. Praktiškai po kiekvienos dienos jie pateikdavo tokias išsamias ataskaitas, kad pats stebėdavausi, kaip jiems pavyko viską išpildyti.

Pavyzdžiui, plane buvau nurodęs, kad Margarites keramikų kaime kuria lietuvė Ema. Sąmoningai nerašiau, kur jos dirbtuvės: tegu paieško, nes kiekvienos paieškos – tai nuotykis. Surado. O kadangi Emos vietoje nebuvo, tai jie kažkokiais būdais iš kažkur gavo jos telefoną ir paskambino linkėjimų perduoti! Arba kitas pavyzdys: pasakiau, kad Velykų nakčiai reikia turėti žvakę – ne tą paprastą ploną, kurių gausu kiekvienoje Kretos cerkvėje, o storesnę ir išpuoštą. Nežinau, kokia kalba ir kaip aiškino, ko jiems reikia, bet vienoje Herakliono cerkvėje jiedu įsigijo ne šiaip sau velykinę žvakutę, o visą 'lampadą' – 1,2 metro aukščio žvakę, kuri uždegama tik ypatingomis progomis. Nijolė savo rankomis ją papuošė gyvų gėlių žiedais – taip jiedu velykinę naktį turėjo tokią žvakę, kokia negalėjo pasigirti nė vienas kretietis. „Nuoširdžiausias dėkui už akimirkas Kretoje, kurios užkūrė dar didesnį laužą nei velykinis Judo sudeginimas. Ta ugnis – tai dar galingesnis noras keliauti“, – po kelionės man parašė Nijolė. Tokie žodžiai – tai didžiulis įvertinimas žinant milžinišką Nijolės ir Pauliaus kelionių patirtį. Jie išmaišė jau pusę pasaulio (jei ne daugiau), todėl labai džiaugiuosi, kad būtent Kretoje pavyko dar labiau pakurstyti aistrą kelionėms. Nijolei ir Pauliui linkiu kuo didžiausios sėkmės kelionėse (juolab Pauliaus šiemet laukia iššūkis buriuojant aplink Horno ragą) ir dėkoju už fantastiškas lauktuves – knygas su autografais ir palinkėjimais. Beje, ar žinojote, kad Nijolė nuostabiai rašo dailyraščiu? Daugiau nuotraukomis užfiksuotų įspūdžių iš aktorės Nijolės Narmontaitės ir kapitono Pauliaus Kovo kelionės po Kretą rasite čia: https://goo.gl/6xabZU . Po visų kelionių apsižiūrėjau, kad man pačiam su jais taip ir nepavyko nusifotografuoti. Ką gi, lauksiu kitos progos, nes manau, kad jie dar tikrai sugrįš į Kretą. #manokreta #atostogosKretoje #istorijosKretoje #Kretosistorijos #susitikimaiKretoje #Vėlykos #VėlykosKretoje

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.