google-site-verification=vUpASUbMG3uw2ww6YJu-0CuNXGgylxlzILN9SFB8RUE

Vandens keliu prie Mesonas tarpeklio

Nerealūs vaizdai, dar kartą patvirtinantys, kad vaikštant pėsčiomis Kreta yra tūkstančius kartų gražesnė. Šįsyk į Thripti kalnus Rytų Kretoje: pasirodo, nuo Kavousi kaimo kaimo Kretos jūros pakrantėje aukštyn į sunkiai privažiuojamus piemenų apgyvendintus kaimus Thripti plokščiakalnyje galima pakilti šalia atšiauraus Mesonas tarpeklio vingiuojančiu senuoju vandens keliu – juo dar antikos laikais vanduo atkeliaudavo į tuometinę Azorias gyvenvietę.

Vėliau šaltinio latakai ne kartą rekonstruoti, dabar daug kur vietoj jo naudojami plastikiniai vamzdžiai. Bet išliko šalia latako einantis takelis, nuo kurio atsiveria nerealūs vaizdai į Mirabelo įlanką, Agios Nikolaos miestą ir Eloundos pusiasalį.


#manokreta #atostogosKretoje #kalnai #Kretoskalnai #tarpekliai #Kretostarpekliai #Mesonas #Tripti

Informacija telefonais:
LT +37068550778

GR +306983318337

® 2017 MANO KRETA

Sukurta su Wix.com

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© MANO KRETA | www.manokreta.lt – interneto svetainė, priklausanti žurnalistui Audriui A. Morkūnui ir bendrovei „Mano Kreta“. Griežtai draudžiama MANO KRETOS paskelbtą tekstinę bei vaizdinę informaciją panaudoti kitose elektroninėse ir tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti MANO KRETĄ kaip šaltinį.